Оновлений Renault Talisman «засвітили» фотошпигуни

Автор: Редакція | 08 Жов, 2019

Французький виробник Renault вирішив оновити універсал Talisman, адже модель знаходиться на ринку з 2015 року. Під час тестів модель потрапила в об’єктив фотошпигунів.

Renault Talisman так й не з’явився в Україні, хоча в Європі продається досить непогано – сьоме місце в сегменті D. На разі виробник працює над оновленням моделі, представленої у 2015 році, і на днях фотошпигунам вперше попався рестайлінговий універсал.

Читайте також:

Незважаючи на маскування, з упевненістю можна сказати, що стильові зміни зовні будуть мінімальними – мабуть, в Renault задоволені виглядом моделі. Судячи з прихованих місць, машина отримає нові фальшрадіаторну решітку й фари, а також інші задні ліхтарі.

Проте, зображення корми машини натякають на те, що Talisman після модернізації може отримати новий двигун – про це говорить незвична випускна труба. Можливо, мова йде про оновлений турбомотор або лише про доробки через жорсткіші європейські екологічні норми.

В даний час в Європі Renault Talisman продається з 1,8-літровим 225-сильним турбомотором від Megane RS та дизелями потужністю 150, 160 і 200 к.с.

Цікаво, що в Україні седани Renault представлені лише двома моделями: Logan та Megane. Зрозуміло, що половина ринку легкових автівок в Україні «заточена» на кросовери, але Talisman напевно знайшов би свого покупця.

Джерело: Motor1

Галерея шпигунські фото Renault Talisman
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest