Компанія Renault дізналась про умови отримання кредиту

Автор: Редакція | 26 Тра, 2020

Компанії Renault доведеться приєднатися до французько-німецького проекту з розробки акумуляторів, щоб отримати державний кредит на п’ять мільярдів євро.

Відповідно до заяви міністра фінансів Франції Бруно Ле Мейра, національному виробнику, яким частково володіє уряд Франції, доведеться приєднатися до нового проекту з розробки акумуляторів.
«Renault має взяти на себе зобов’язання стати акціонером в альянсі з розробки акумуляторів. Це один із предметів, про який досі ведуться переговори», – заявив Ле Мейр телеканалу BFM.

Автовиробник, в якому 15 відсотків акцій належить державі, планує представити цього тижня ретельний план подальших дій разом із партнерами в альянсі Nissan та Mitsubishi.

За припущеннями декілька французьких заводів можуть бути закриті, а кілька моделей можуть бути зняті з виробництва, заради економії та інвестування коштів в інші напрямки.
На даний час, компанія Renault має представити план скорочення витрат на два мільярди євро.

При цьому, в уряді Франції готові розпочати заходи, які можуть включати субсидії для заохочення купівлі електромобілей, оскільки європейські країни вже взяли зобов’язання зі скорочення викидів вуглецю.

Крім того, уряд країни також готовий інвестувати у розвиток мережі зарядних станцій.
ЄС минулого листопада виділив 3,2 мільярда євро для Європейського альянсу з виробництва акумуляторів і шукає додаткові п’ять мільярдів євро приватних грошей для створення елементів живлення нового покоління та зменшення залежності континенту від імпорту акумуляторів з Азії.

Французький автомобільний виробник PSA, в який входять бренди Peugeot та Opel, вже є частиною проекту.

Раніше міністр фінансів Франції також заявив, що Renault не виживе без державного кредитування.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Auto.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest