Renault може закрити чотири заводи та зупинити виробництво Alpine

Автор: Роман Галімон | 20 Тра, 2020

Французька компанія Renault прагне заощадити до 2022 року два мільярди євро й частиною масштабного плану скорочення витрат може стати закриття кількох виробництв.

Посилаючись на місцеві медіа, видання AutoNews стверджує, що Renault може незабаром закрити чотири заводи, один із яких знаходиться в Дьєппі та становить одне з найменших виробництв компанії з близько 400 працівниками.
На потужностях у Дьєппі раніше збирали попередні моделі підрозділу Renault Sport, на додаток до електрокарів Bolloré BlueCar (за контрактом). Тут також відроджена марка Alpine випускає новий спортивний автомобіль A110 з 2017 року.

Проте конкурент для Porsche 718 Cayman не дуже добре зараз відчуває себе на європейському ринку, оскільки лише у лютому на континенті було зареєстровано 61 одиницю. За даними CarSalesBase, минулого року було загалом продано 4 376 одиниці, а у 2018 – 1 950 од.
Збиральний завод Renault у Флінсі, який працює з 1952 року, також може бути включений у план скорочення. Саме тут створено електричний хетчбек Zoe та субкомпактний Nissan Micra. Однак, минулого року підприємство втратило значну частину свого бізнесу, коли виробництво Clio було перенесено до Туреччини та Словенії.

Іншими два кандидатами на закриття вважаються завод у Шуазі-ле-Руа, на якому працює близько 250 чоловік, та завод у Морбіан на заході Франції, де працевлаштовані близько 400 працівників.
Які моделі Renault можуть зняти з виробництва?

Завод Renault зі збирання Alpine A110 у Дьєппі

Крім того, як писав Motorcar раніше, з виробництва можуть зняти кілька моделей. Але тепер вже до зазначених Megane, Talisman, Scenic та Espace, можуть приєднатися кросовер Koleos та спорткар Alpine A110.

Проте є й позитивні новини: Renault, яка частково належить Франції, знаходиться в кроці від отримання державного кредиту в розмірі 5 мільярдів євро, що має допомогти компанії впоратися зі збитками, спричиненими пандемією коронавірусу.
Однак поки невідомо, чи цих кредитних коштів буде достатньо, аби зазначенні закриття заводів та моделей не сталися.

Раніше стало відомо, що Renault представить два нових електромобіля протягом 18 місяців, а також компанія повідомила про обсяги зменшення ринку автомобілів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Carscoops

Галерея із заводу Renault у Дьєппі:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментарRenault може закрити чотири заводи та зупинити виробництво Alpine
Чому Renault може закрити заводи?

Компанія Renault  хоче скоротити видатки найближчими роками

Які зводи можуть бути закриті?

Можливо закриють заводи у Дьєппі, Флінсі, Шуазі-ле-Руа та Морбіан

Які моделі можуть зняти з виробництва?

За чутками можуть зупинити виробництва Megane, Talisman, Scenic, Espace, Koleos та Alpine A110

Що може зупинити закриття?

Renault може отримати державний кредит у розмірі 5 мільярдів євро
Pin It on Pinterest