Renault підтвердила запуск Twingo ZE цього року

Автор: Роман Галімон | 24 Січ, 2020

Французька компанія Renault підтвердила, що цього року почне випускати повністю електричний міський автомобіль Twingo ZE, але модель, швидше за все, не продаватиметься в Україні.

Електричний Twingo стане одним із двох нових електрокарів, які запустить Renault протягом наступних 12 місяців. Поряд із Twingo ZE. та вже наявною Zoe, французький виробник представить кросовер розміром із Kadjar.

Група Renault вже повідомила про зростання на 23,5% продажів своїх електромобілів у 2019 році, й саме попит на Zoe є найбільшим.

Twingo продовжить використовувати ту саму платформу, що й Smart Forfour EQ. Технічних даних для Twingo ZE ще не має, але вони, ймовірно, будуть подібними до показників інших електрокарів Smart.

Швидше за все, у новинки буде акумулятор ємністю 17,6 кВт-год та максимальна потужність 80 к.с. й 118 Нм крутного моменту від розташованого на задній осі мотора. Кілометраж становитиме близько 112 км, а акумулятор можна зарядити від 10-80% ємності за 40 хвилин.

Це порівняно простий проект, адже Twingo розроблявся завдяки партнерству Renault та Smart.

Минулого року Renault почала знімати з продажу Twingo з ДВЗ, хоча він продовжує продаватися в інших країнах.

Також нещодавно Renault засвітила футуристичний концепт кросовера, який може з’явитися на найближчий автовиставці в Женеві.

Джерело: Autocar


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest