Renault «засвітила» новий концептуальний кросовер

Автор: Роман Галімон | 21 Січ, 2020

Компанія Renault начебто неспеціально «засвітила» новий концептуальний кросовер, який був помічений на вулицях Барселони.

Читач видання AutoWeek Альмар Нійсен побачив дуже особливий Renault в іспанській столиці, де французький бренд, мабуть, робив маркетингові матеріали для нового прототипу, що офіційно має бути презентований на автосалоні в Женеві в березні цього року.

 Читайте також:

Варто додати, що Renault не завжди «камуфлює» свої новинки до запланованої презентації. Останніми роками вже кілька разів траплялося, що моделі були «засвічені» ще до офіційної презентації й часто під час зйомок рекламних матеріалів. Так, EZ-Ultimo та EZ-Go були сфотографовані до своїх прем’єр.

Очевидно, що новий концепт є позашляховиком й можливо, навіть, повністю електричним, що було б досі логічним у сучасних реаліях.

Загальна форма «прототипу» дещо нагадує форму Symbioz Concept, хоча цей концепт-кар більше схожий на великий позашляховик. Автомобіль оснащений камерами, які виконують роль бічних дзеркал. Також ззовні чимало встановленої світлодіодної техніки – фари та ліхтарі просто заполонили весь передній простір спереду та позаду відповідно.

Можливо, вже незабаром компанія представить наступника для свого флагманського кросовера Koleos, або принаймні бачення того, як він буде виглядати у найближчому майбутньому.

Фотограф: Autoweek
Фотограф: Autoweek
Фотограф: Autoweek

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest