«Гарячий» Renault Zoe RS очікується до 2022 року

Автор: Роман Галімон | 31 Жов, 2019

Новий електрокар Renault Zoe RS має отримати достатню потужність, аби боротись із майбутнім VW ID 3 R.

Renault планує запустити гарячу версію електрокара Zoe RS протягом трьох років, оскільки ринок машин із підвищеною ефективністю набирає обертів.

Читайте також:

Ще у 2017 році був створений концептуальний автомобіля Zoe e-sport з потужністю 460 к.с., який отримав натхнення від участі Renault у Формулі Е, але модель не мала продовження.

Керівник із планування продуктів Renault Алі Кассай сказав для Autocar: «Суспільство змінюється дуже швидко. Нам потрібно знайти спосіб поширювати пристрасть до потужних автомобілів. Я вважаю, що Renault має найкращу нагоду знайти такий шлях завдяки нашій історії як лідера електросегменту та одного з історичних гравців у потужних автомобілях».

Він продовжив: «Ми довго думали про це. Це станеться того дня, коли технологічні дорожні перепони будуть зняті. Це означає високу ефективність, але також й стабільність роботи та економічний сенс».

На запитання, як скоро ми можемо побачити «гарячий» електричний Renault, Кассей сказав: «Це має статися незабаром, бо ми були лідером в електросегменті, тому нам потрібно тримати темп. Я сподіваюся, що за три роки».

Кассай також заявив, що Renault хоче продовжувати свою традиційну лінійку RS так довго, наскільки це можливо. «Ми не підведемо наш фан-клуб, – сказав він. – Поки ми можемо запропонувати ці машини, ми будемо це робити».

Джерело: Autocar

Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest