Rezvani показав шестиколісний пікап Hercules

Автор: Редакція | 13 Лис, 2020
Rezvani Hercules пікап презентація

Американський виробник унікальних автомобілів Rezvani запропонував ще більш потужний й монстроподібний позашляховик – тривісний пікап Hercules.

Компанія вже відома всюдиходом Rezvani Tank, але тепер було зроблено наступник крок – шестиколісний пікап Hercules. Цей монстр вражає не тільки і не стільки розмірами – 6,2 метра в довжину, майже 2,2 в ширину і 2 в висоту. Куди цікавіше начинка машини, яку розробники нескромно назвали «богом пікапів».
В основі «Геркулеса» лежать рама і каркас кузова серійного Jeep Wrangler (а точніше – пікапа Gladiator). Однак залізо серйозно перероблено. Наприклад, трансмісія 6х6 з восьмиступеневим автоматом дозволяє водієві їхати на одному, двох або всіх трьох мостах (підвішених, до слова, на пружинах).

У базі на Hercules ставлять стокові «джипівські» мотори V6: бензиновий атмосферний 3.6 (289 к.с.) або трилітровий турбодизель (264 к.с.). Однак за доплату доступні куди крутіші агрегати V8 на кшталт атмосферного від SRT (6,4 л, 507 к.с.) або зовсім божевільного компресорного Hemi (7 л), розігнаного аж до 1318 сил!

Rezvani Hercules
Rezvani Hercules

Rezvani також за доплату пропонує пару Offroad-пакетів, що оснащені підвіскою Fox із виносними бачками, позашляхові шини (як на фото) і збільшений дорожній просвіт. Посилені гальма з восьмипоршневими супортами – теж за окремі гроші.

Топовою вважається броньована версія Military Edition, що захищена за балістичним стандартом B7 (від обстрілу 7,62-мм кулями з штурмової гвинтівки). Також в цій версії пропонується екрановане електрообладнання, димові гранатомети, сирена, таранний бампер із лебідкою, тепловізор (систему нічного бачення), набір виживання і навіть маски хімзахисту або засліплюючі переслідувачів прожектори.
Поки названі тільки стартові ціни. За базовий Hercules компанія збирається просити 225 000 доларів, за броньований – 325 000 доларів.

І на цьому тлі дуже дивно виглядає інтер’єр, який нехай перешили, але навіть не особливо постаралися зробити оригінальним на тлі салону масового «Джипа».

До речі, минулого року у Латвії теж створили «брутальний» шестиколісний позашляховик, а цьогоріч  в Україні представлений оффроад-автобус Torsus Terrastorm.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Rezvani Hercules:
Фотограф: Rezvani
Фотограф: Rezvani
Фотограф: Rezvani
Фотограф: Rezvani
Фотограф: Rezvani
Фотограф: Rezvani
Фотограф: Rezvani
Фотограф: Rezvani
Фотограф: Rezvani
Фотограф: Rezvani
Фотограф: Rezvani
Фотограф: Rezvani

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest