SEAT «показав» новий міський електромобіль

Автор: Роман Галімон | 22 Бер, 2021
SEAT новий міський електромобіль 2025

Іспанський бренд SEAT планує випускати до 2025 року новий електричний автомобіль, який має бути доступний та коштуватиме від 20 до 25 тисяч євро.

На щорічній конференції SEAT, присвяченій результатам бренду, генеральний директор Вейн Гріффітс оголосив про появу нового електрокару, який стане найменшим автомобілем у лінійці не лише бренду, але й буде базовим для платформи різних марок VW Group.
За припущеннями видання Auto Express, йдеться про архітектуру MEB Entry, яка розроблюється для компактніших електромобілів, й моделі з нею будуть розміщені у лінійці нижче Cupra Born та Tavascan, що створені на базі MEB.

Незважаючи на те, що новий автомобіль буде електрокаром для міста, він не буде звичайним суперміні. Гріффітс підкреслив, що автомобіль матиме розміри компактного кросовера SEAT Arona, довжиною близько чотирьох метрів.

Тізерне зображення SEAT, яке було розкрито на конференції, також демонструє більш схожий на позашляховик профіль, з трохи збільшеним кліренсом.
Новий міський електромобіль буде розроблений в рамках плану SEAT щодо трансформації заводу у Мартурель з метою виходу на виробництво в 500 000 електромобілів на рік.

Амбітні плани SEAT також включають розвиток електромобілів для всієї групи VW, й створення нового міського електрокара з потенціалом для генерування величезних обсягів продажів.

Проте враховуючи необхідність суттєвих інвестицій у розробку та будівництво, зробити ціну конкурентною може бути доволі складно.
Новий міський електромобіль SEAT може коштувати від 20 000 євро, й стане першою спробою концерну VW створити невеликий електромобіль ID.1, який теж має дебютувати у 2025 році.

Запуск цього проекту може суттєво покращити ситуацію на підприємствах SEAT, де через кризу спостерігається падіння продажів та виробництва.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Cupra el-Born:
Фотограф: Cupra
Фотограф: Cupra
Фотограф: Cupra
Фотограф: Cupra
Фотограф: Cupra

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest