Седан Honda Civic позбавлять «механіки» до 2021 року

Автор: Роман Галімон | 17 Жов, 2020
Honda Civic (седан) 2020 року

Японська модель Honda Civic залишиться без механічної коробки передач у 2021 році, але на хетчбеку її поки не чіпатимуть.

Механічні коробки продовжують зникати з автомобільного світу, попри всю прихильність до них автоентузіастів. Honda Civic, яка довгий час була надійним притулком для покупців, що шукають простий автомобіль на «механіці», переходить в «автоматичний режим» – проте поки в кузові седана у 2021 році.
Однак із шестиступеневою механічною КПП для певних рівнів комплектацій залишиться, принаймні поки, хетчбек Civic.

Відповідно до специфікацій седана Civic 2021 року на ринку США, який поки залишається основним ринком збуту седана, пропонується  п’ять комплектацій, включаючи LX, Sport, EX, EX-L та Touring.

Honda Civic SI (купе) 2020 року
Honda Civic SI (купе) 2020 року

Раніше шестиступенева механіка пропонувалася на Civic Sport, але на 2021 рік єдиною коробкою передач є безредукторний варіатор. Й хоча, це невелика втрата для одного типу кузова та рівня комплектації, проте у загальній картині це великий удар проти «механіки».

Honda Civic (хетчбек) 2020 року
Honda Civic (хетчбек) 2020 року

Специфікації хетчбека 2021 року містять чотири варіації, починаючи з LX та включаючи Sport, EX та Sport Touring як топовий. Дві з них – Sport та Sport Touring – пропонують механіку як стандартне обладнання, а в опціях знаходиться варіатор. Але невже «механіка» має стати ексклюзивом лише для спортивних машин?
Такі зміни із седаном викликають багато питань. На разі, готується абсолютно новий Civic, який повинен дебютувати наступної весни у якості моделі для 2022 року. Дводверне купе вже знято з продажів в Америці, і не можна заперечувати, що покупці самі відмовляються від «механіки». Чи можуть дії Honda з седаном Civic 10-го покоління передвіщати майбутнє автоматичних коробок на спортивних моделях Civic, які поки мають три педалі?

Honda Civic Type R Limited Edition на Сузука
Honda Civic Type R Limited Edition на Сузука

Новий Civic Type R теж знаходиться в розробці й актуальне покоління досі користується гарним попитом, як й версія Civic Si від HPT, але все може зіпсувати заміна механіки на користь «автомату». Проте якщо «ручка» не пропонуватиметься ніде більше в модельній лінійці Civic, то важко виправдати витрати на дослідження та розробку для однієї нішевої моделі.
Враховуючи, що Honda вирішила припинити продажі седана Civic в Японії, очевидно, що компанія намагається скоротити витрати завдяки оптимізації. А отже, появи механіки на інших моделях поки й годі чекати.

Проте такі приклади, коли Honda Civic проїхала 500 000 миль без капітального ремонту, мають надихнути виробника, аби його машини залишались у рейтингах авто, які не змінюють власників більше 15 років.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Honda Civic SI (купе) 2020 року:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest