ВРУ скасувала штрафні бали за порушення ПДР

Автор: Редакція | 24 Кві, 2020

У Верховній Раді України проголосували за законопроект про скасування штрафних балів за порушення правил дорожнього руху.

Ще у січні 2020 року ВРУ отримала від народного депутата Неклюдова В.М. законопроект №2809, який пропонує скасувати процедуру застосування штрафних балів при адміністративних порушеннях ПДР.

Майже три місяці цей законопроект знаходився на розгляді та його розгляд почався у квітні. Тепер, 24 квітня 2020 року, зміни до Кодексу України про Адміністративні порушення прийняті.
Відповідно до законопроекту з КУпАП взагалі прибрано таке поняття як адміністративний штраф.

У пояснювальній записці до скасування адміністративного штрафу як аргумент наведено те, що цей вид адміністративного стягнення «створює почуття безкарності та спонукає до наступних порушень».
Активізація законопроекту збіглася у часі з введенням у дію системи автоматичної фото та відеофіксації порушень ПДР, яка має запрацювати 1 травня в Києві та Київській області, й результатом якої мають бути «листи щастя».

Попри те, що до програмно-апаратного комплексу КАСКАД (комплексна автоматизована система контролю автомобільних доріг) теж є чимало питань, «штрафні бали» відправляти поштою ніхто вже не буде.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Карта відеокамер у Києві:


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest