Система автофіксації порушень ПДР не була сертифікована – ЗМІ

Автор: Редакція | 18 Кві, 2020

Запуск нової системи автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху може призвести до тих самих результатів, що й попередні спроби автофіксації.

Наступного місяця має почати працювати нова система фото та відеофіксації порушень ПДР. На даний час, система вже працює в тестову режимі в м. Києві та мають бути встановлені додаткові камери у Київській області.

З 1 травня система має запрацювати вже в штатному режимі (якщо не буде відтермінувань), а отже водії, які порушать ПДР, отримають в автоматичному режимі листи зі штрафами, що вже отримали назву «листи-щастя».
Проте, всю систему може спіткати доля попередньої спроби надсилання «листів-щастя», коли водії оскаржували подібні штрафи на основі того, що були використані пристрої «Візир», які не мали сертифікатів від Держспецзв’язку.

Тепер, нова система, а точніше програмно-апаратний комплекс КАСКАД (комплексна автоматизована система контролю автомобільних доріг), схоже, йде тим же шляхом.
Як повідомляє, сайт 112 на численні запити видання не було отримано жодного підтвердження, що нова система ПДР узгоджувалась із Держспецзв’язком.

Зазначене може призвести до того, що суд буде розглядати справи стосовно порушень ПДР лише на користь водіїв, якщо звісно останні правильно аргументують свою позицію.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея розташування відеокамер в Києві та Україні:
Фотограф: МВС України
Фотограф: МВС України

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest