Штрафні бали за порушення ПДР можуть скасувати

Автор: Редакція | 24 Кві, 2020

У Верховній Раді України підготували законопроект про скасування штрафних балів за порушення правил дорожнього руху.

Ще у січні 2020 року ВРУ отримала від народного депутата Неклюдова В.М. законопроект №2809, який пропонує скасувати процедуру застосування штрафних балів при адміністративних порушеннях ПДР.

Майже три місяці цей законопроект знаходився на розгляді та його розгляд почався у квітні. Тепер, як повідомляє заступник голови Координаційної ради у Загальнонаціональному Форумі безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв, проект може бути поставлений на голосування вже 24 квітня 2020 року.
Відповідно до законопроекту пропонується взагалі викреслити з Кодексу України про Адміністративні порушення таке поняття як адміністративний штраф.

У пояснювальній записці до скасування адміністративного штрафу як аргумент наведено те, що цей вид адміністративного стягнення «створює почуття безкарності та спонукає до наступних порушень».
Проте, активізація законопроекту якимось чином збіглася з введенням у дію системи автоматичної фото та відеофіксації порушень ПДР, яка має запрацювати 1 травня в Києві та Київській області, й результатом якої мають бути «листи щастя».

Попри те, що до програмно-апаратного комплексу КАСКАД (комплексна автоматизована система контролю автомобільних доріг) теж є чимало питань, схоже «штрафні бали» ніхто відправляти поштою не збирається.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Карта відеокамер у Києві:


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest