Новий електрокар Skoda «з’явився» на рендері

Автор: Редакція | 12 Кві, 2021
Skoda електрокар 2024 року

Чеська компанія Skoda збирається представити у 2024 році компактний електричний електрокар й тепер з’явилось перше зображення його можливого вигляду.

Восени минулого року стало відомо, що Skoda зупинить виробництво сітікара Citigo. Разом із ним також буде припинений й випуск електрокара Citigo e iV.
Враховуючи орієнтацію Групи Volkswagen на електрокари, було зрозуміло, що незабаром модельна лінійка може розширитись кількома електричними хетчбеками у різних брендів. Так, вже з’явились ID.3 та Born, а у 2023 році може з’явитись Volkswagen ID.1, побудований теж на платформі MEB.

Очікується, що Skoda теж запозичить напрацювання Групи для створення своєї версії електрохетчбека. Тим більше, що у Млада-Болеславі вміють робити доступні рішення.

Видання Motor.es припускає, що чеський дизайн візуалізує на електрокарі тонкі фари, закриту решітку радіатора та помітні поздовжні лінії, які проходимуть крізь капот у напрямку до лобового скла, додаючи спортивної та агресивнішої ноти передній частині.
Задня частина матиме С-подібні тонкі ліхтарі відповідно до останнього стилю у модельному ряді Skoda.

Третій електричний автомобіль «Шкоди», якщо нічого не зміниться, з’явиться у 2024 році, та запропонує нові акумулятори з більшим пробігом, які можуть з’явитись незадовго до середини десятиліття.

До речі, на початку цього року бренд Audi теж заговорив про створення «доступного» електрокара, тож у Групі Volkswagen потрібно буде вирішити на кого робити ставку.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Enyaq iV 2021 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest