Skoda «засвітила» електричний кросовер Enyaq

Автор: Редакція | 06 Бер, 2020

Чеська марка Skoda почала тести свого першого електричного кросовера Enyaq, якого й спіймали фотошпигуни.

Кросовер Enyaq має стати першим справжнім електромобілем компанії, який буде розроблений від початку як електрокар. На відміну від переробленого з малолітражки Citigoᵉ iV, електрокросовер отримає оригінальну архітектуру MEB, яку концерн Volkswagen розробив спеціально для електричних моделей – на кшталт хетчбека ID.3 та кросовера ID.4.

Минулої осені Enyaq вже тестували на тестах, але тоді він був у кузові VW Tiguan. Тепер чеський виробник тестує вже оригінальну конструкцію, хоча і замасковану. Відповідно до останніх шпигунських знімків, підсумковий варіант моделі буде не таким купеподібним, як концепт Vision iV, показаний рік тому в Женеві.

Подібно концепту Vision E і Vision iV, Skoda Enyaq повинен отримати двомоторну повнопривідну силову установку потужністю близько 306 к.с. При цьому, як й в випадку з Volkswagen ID.4, базова комплектація, ймовірно, буде задньопривідною: додатковий мотор на передню вісь та ємнішу батарею встановлять за доплату.

На фотографіях також видно, що Enyaq отримає не властиву для інших моделей Skoda архітектуру передньої панелі з великим центральним дисплеєм.

Skoda обіцяє, що до середини наступного десятиліття у неї буде не менше 10 електрифікованих моделей. До цього числа входять вже представлені плагін-гібридні версії Superb і Octavia.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Enyaq 2021 року (шпигунське фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest