Skoda показала інтер’єр електричного кросовера Enyaq iV

Автор: Роман Галімон | 29 Лип, 2020
Skoda Enyaq iV (інтер'єр)

Чеська компанія в рамках тізерної кампанії з презентації нового електричного кросовера Enyaq iV продемонструвала дизайнерські зображення інтер’єру новинки.

Skoda готується до прем’єри свого першого електричного кросовера, який фактично стане найпотужнішою виробничою моделлю марки на сьогоднішній день.

У першому тізері на початку цього місяця чеський виробник оголосив, що Enyaq iV буде повністю розкритий 1 вересня в Празі, а сьогодні з’явилась ще одна порція тізерних зображень, які мають ще більше розігріти очікування до новинки.
Виробник заявив, що при розробці салону електрокара розглядав його як «сучасне середовище для життя». Як й очікувалося, на панелі приладів всередині автомобіля переважає великий 13-дюймовий дисплей, який управляє багатьма функціями автомобіля. Ще один дисплей панелі приладів, розташований зліва від головного екрану.

«Enyaq iV отримав перевагу від довгої колісної бази платформи MEB, яка пропонує надзвичайно просторий салон, – пояснив керівник відділу дизайну інтер’єрів виробника Норберт Вебер. – Цьому сприяє і плоска підлога, що не має центрального тунелю, який є у транспортних засобах з двигунами внутрішнього згоряння. Ми використовували цю концептуальну особливість, аби зробити інтер’єр візуально ще більш повітряним і створити відчуття більшого простору. Це можна побачити, наприклад, на новій інформаційній панелі, яка розташована на декількох рівнях».

Для електрокара, Skoda відмовиться від традиційної обробки та замість цього представить нову лінійку Design Selections, яка запропонує різні матеріали та кольори для інтер’єру. Деякі з оздоблень використовують стійкі матеріали – один із них, наприклад, для синок сидінь, виготовлений з 40-відсоткової нової вовни та носить логотипи компанії Woolmark, а решта – поліестер із перероблених ПЕТ-пляшок.
Enyaq iV буде технологічним близнюком до Volkswagen ID.4 та відзначить повернення Skoda до приводу на задні колеса. У своїй найпотужнішій версії електрокросовер отримає два мотора з максимальною потужністю 302 к.с. (225 кВт), що зробить його найпотужнішою моделлю марки за всю історію.

Нещодавно стало відомо, що Skoda Karoq та Kodiaq 2021 отримають нові функції у «стандарті», а виробник випустив тримільйонний автомобіль у Китаї.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея тізерів Skoda Enyaq:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest