Skoda показала інтер’єр нової Fabia

Автор: Роман Галімон | 29 Кві, 2021
Skoda Fabia і2021 року

Чеська марка Skoda продовжує розкривати нове покоління хетчбека Fabia й тепер показала ескіз інтер’єру новинки.

У порівнянні з актуальною генерацією, четверте покоління субкомпактного хетчбека виглядає абсолютно по-іншому, але в той же час воно цілком схоже на те, що можна знайти у більшій Scala та похідному кросовері Kamiq.
Окрім круглих бічних вентиляційних отворів, салон виглядає дуже знайомим. Від планшетоподібного інформаційно-розважального та кліматичного модулів до двоспіцевого керма та неминущого перемикача світла VAG – Fabia й це, безумовно, не є відхиленням від сучасного дизайну інтер’єру Skoda.

Громіздкий важіль перемикання передач для DSG означає, що хетч В-сегмента не отримає технології перемикання передач «по проводам» (shift-by-wire), реалізованої в Octavia, з його вигадливим маленьким перемикачем. Використання механічного ручного гальма підказує, що найменший автомобіль компанії використає простішу архітектуру, а зокрема платформу MQB A0.

Інтер’єр Skoda Kamiq 2019 року

Повністю цифрова приладова панель нарешті з’явиться на Fabia, але пропонуватиметься як додаткове обладнання. Це означає, що базові версії хетчбека (який вже став розміром з Golf Mk4) отримають звичайні циферблати та стрілки. Це не так дивно, враховуючи, що Skoda продає більшу та вишуканішу Octavia з аналогічними аналоговими приладами на деяких ринках у комплектаціях початкового рівня.

Skoda Fabia історія
Історія розвитку Skoda Fabia

Не можна дивитись цей ескіз інтер’єру й не сказати, що салон став набагато просторішим у порівнянні з Fabia Mk3. Нове покоління буде серед найбільших автомобілів у цьому сегменті, і це, очевидно, принесе дивіденди з точки зору простору для голови та ніг, як для водія та й пасажирів.

Skoda Fabia 2021 (камуфляж)
Прототип Skoda Fabia 2021 року в камуфляжі

Повністю перебудований компактний хетч буде довжиною 4 107 міліметрів, шириною 1780 мм і висотою 1460 мм.

«Шкода» також прикрасить салон акцентами, додавши горизонтальну декоративну обробку на приладовій панелі та вставивши помітні написи «Fabia» збоку на панелі приладів. Кольорові елементи дизайну на центральній консолі, а також хромовані дверні ручки служать тій самій меті та сприяють набагато більш сучасному інтер’єру нової моделі порівняно зі попередньою Mk3.
Світова прем’єра має відбутися на початку наступного місяця, а універсал (який є найбільшим у сегменті) вийде лише на початку 2023 року. Фактично два типи кузови з різних генерацій продаватиметься паралельно кілька років.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Fabia і2021 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest