Нове покоління Skoda Fabia підтверджено в кузові універсала

Автор: Роман Галімон | 02 Гру, 2020
Skoda Fabia Combi Scoutline 2018 року

Модель Skoda Fabia має отримати нове покоління й тепер відомо, що це точно станеться у кузові універсал.

Чеський автовиробник Skoda явно дуже схвильований від підготовки наступної генерацією Fabia. Вже засвітився перший прототип моделі, який щоправда маскувався під Volkswagen Polo, й тепер бренд поділився деталями щодо дебюту автомобіля у 2021 році.
У вересні цього року новий генеральний директор Skoda Томас Шефер оголосив, що нова Fabia надійде у продаж наступного року. У нещодавній заяві він підтвердив, що Fabia четвертого покоління отримає універсал, продовжуючи 20-річну традицію чеського бренду.

«Ми знову матимемо версію Combi [універсал], – написав Шефер на своїй сторінці в LinkedIn, як повідомляє Automotive News. – Це дуже важливо для нас, оскільки це підкреслює наше прагнення запропонувати доступну та практичну мобільність у сегментах початкового рівня».

В той час як Peugeot та Renault вийшли з сегмента субкомпактних універсалів, Fabia Combi фактично залишиться ексклюзивною пропозицією на європейському ринку. З моменту запуску у 2000 році практичніша Fabia була продана у понад 1,6 мільйона примірників, що становить приблизно 35 відсотків від загального обсягу продажів Fabia.
Очікується, що нова Fabia нарешті перейде на платформу MQB A0 групи Volkswagen, яка вже є основою її побратимів VW Polo, SEAT Ibiza та Audi A1. За припущеннями, варіанти силового агрегату включатимуть ряд трициліндрових бензинових двигунів, поєднаних або з шестиступеневою механічною коробкою передач, або з семиступеневою автоматичною з подвійним зчепленням. Певна електрифікація – швидше за все м’яко-гібридна технологія – також повинна бути в планах.

Також буде дуже цікаво подивитися, чи повернеться Fabia RS після перерви в одному поколінні. Чутки останніх двох років говорять про можливий гарячий хетчбек на основі Fabia четвертого покоління, але офіційних підтверджень поки немає.

Раніше Motorcar вже тестував хетчбек Fabia актуальної генерації,  а нещодавно нове покоління моделі уявили у версії Monte Carlo.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Fabia Combi Scoutline 2018 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest