Оновлений Skoda Karoq з’явився на першому відео

Автор: Редакція | 22 Лис, 2021
Skoda Karoq 2022 року

Кросовер Skoda Karoq оновиться для модельного 2022 року й марка показала перші ескізи дизайну у комплектації Sportline.

Skoda вже анонсувала рестайлінг кросовера Karoq й минулого тижня з’явились перші офіційні тізери моделі, а тепер опубліковано перше відео.

Фактично, модель вже була нещодавно «розсекречена» на шпигунських фото, а отже на новому відео можна отримати підтвердження попередніх думок про дизайн новинки.

Що зміниться в новому Karoq?

Skoda Karoq 2022 року

Skoda Karoq 2022 року отримає тонкішу нижню частину фар та трохи оновлену решітку радіатора. Світлодіодні денні ходові вогні мають розділений дизайн, що нагадують Octavia попереднього покоління з роздільними фарами.

Нижні ліхтарі тепер нахилені в бік автомобіля, а не на решітку радіатора, як у поточного Karoq. Цей кластер здається трохи більшим із широким повітрозабірником, що, ймовірно, зарезервований для моделі Sportline і з новою обробкою з темним хромом.
Skoda також змінила задні ліхтарі й тепер вони виходять на двері багажника і мають істотно іншу форму з лівого боку, щоб віддзеркалити дизайн фар з вужчою нижньою частиною. Великий напис «Skoda» на задній двері, де він замінює логотип компанії, не новий, оскільки спочатку був представлений для модельного 2020 року.

Після офіційного дебюту наприкінці місяця продажі в Європі можуть початися в першому кварталі 2022 року за умови, що Skoda буде мати достатньо мікрочіпів, оскільки криза напівпровідників спричинила хаос в автомобільній промисловості.

До речі, кросовер Skoda Karoq наша редакція тестувала минулого року, так само як й провела тест-драйв нової Skoda Octavia.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментарЩо зміниться в новому Skoda Karoq?
Це нове покоління Skoda Karoq?

Skoda Karoq отримає рестайлінг, а не нове покоління

Чи стане оновлений Skoda Karoq електричним?

Оновлений Skoda Karoq не стане електричним

Коли відбудеться презентація оновленого Skoda Karoq?

Оновлений Skoda Karoq презентують 30 листопада 2021 року

Коли стартують продажі оновленого Skoda Karoq?

Оновлений Skoda Karoq продаватиметься у 2022 році
Pin It on Pinterest