Оновлений Skoda Kodiaq витримав гелікоптер на даху

Автор: Редакція | 23 Вер, 2021
Skoda Kodiaq та гелікоптер

Оновлений кросовер Skoda Kodiaq майже без модернізацій витримав вагу гелікоптера на даху.

В «золоту еру» автошоу Top Gear, а саме в 1-му епізоді 16-го сезону, Джеремі Кларксон посадив вертоліт на Skoda Yeti – найперший позашляховик чеського автовиробника.
У спробі показати міцність кросоверного автомобіля, виготовленого в Квасинах, ведучі TG поставили 100-кілограмовому платформу на даху повністю стандартного Yeti, а потім приземлили 600-кілограмовий гелікоптер зверху.

Нижче додається сцена з Yeti з епізоду 1 (16-й сезон), яка вийшла в ефір у січні 2011 року.

Переходячи до 2021 року, тепер Skoda виконала подібний трюк із нещодавно оновленим Kodiaq. Як й у випадку з Yeti десять років тому, найбільший позашляховик фірми не був посилений до того, як він став вертолітною площадкою. При цьому бренд Групи VW лише зазначив, що задню підвіску потрібно було посилити, щоб «забезпечити оптичну збалансованість осей».

Правда кажучи, TG зробив трюк ефектніше, коли гелікоптер приземлився на дах Yeti в русі. Kodiaq стояв на місці, адже його сталева конструкція, встановлена на даху, була призначена для рівномірного розподілу ваги.

Skoda пояснила, що платформа, яка складається з дерев’яних дощок, була прикріплена до рами даху, замінивши рейлінги, які пропонуються у стандартній версії позашляховика.
Червоний гелікоптер – це Robinson R22, котрий коштує близько 325 000 доларів і має максимальну загальну вагу 622 кілограми.

Флагманський позашляховик Skoda з незвичайним «аксесуаром» був нещодавно продемонстрований на події «Robinson Helicopter Session 2021», зустрічі власників та пілотів вертольотів, що відбулася в Млада-Болеславі.

До речі, з червня оновлений кросовер Skoda Kodiaq можна замовити й в Україні, а у липні марка почала виробництво нового покоління Fabia.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest