Skoda анонсувала концепт ралійного автомобіля на базі Kamiq

Автор: Редакція | 25 Жов, 2021
Skoda Kamiq (студентський проект)

Чеська марка Skoda анонсувала студентський концепт, який буде створений на базі кросовера Kamiq.

Студенти із університетського проекту Skoda збираються розробити ралійну версію Kamiq, яка стане восьмим подібним концепт-каром марки із Млада-Болеслава.

Майже щороку після 2014-го чеська марка проводить студентський проект, результатом якого стає справжній й повнорозмірний автомобіль, який виготовляється на заводі виробника в єдиному екземплярі. Останнім у 2020 році таким концепт-каром, наприклад, був кабріолет Slavia на базі Scala, й після цього через карантинні обмеження була зроблена невелика перерва.
Цього року команда з 25 студентів вже розпочала роботи із проектування й підготовки до виробництва ралійного автомобіля, який базуватиметься на кросовері Kamiq.

При цьому, вперше до проекту залучений спортивний підрозділ марки Skoda Motorsport, який безпосередньо й займається участю марки у Чемпіонаті світу з ралі WRC. Тим більше, що гоночний підрозділ святкує 120-річчя й новий концепт може стати гарною вітриною можливостей марки.

Студенти вже створили перші ескізи екстер’єру та інтер’єру (можна знайти в галереї нижче), та їхні керівники обіцяють виразний гоночний характер для ралійного автомобіля.
Враховуючи, що проект лише розпочався, можна очікувати нові дизайнерські скетчі на початку 2022 року, а «в метал» концепт перетвориться ближче до весни.

Тим менш, нещодавно Skoda знову «засвітила» кросовер Enyaq Coupe, який має з’явитись у 2022 році, а раніше новий Skoda Superb «представили» на першому рендері.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Skoda Kamiq (студентський проект):
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest