Skoda випустила восьмимільйонну механічну коробку передач MQ200

Автор: Редакція | 21 Лип, 2021
Skoda коробка передач MQ200

Компанія Skoda Auto оголосила про випуск восьмимільйонної механічної коробки передач MQ200 з моменту запуску виробництва на заводі Млада-Болеслав у 2000 році.

Автовиробник зазначив, що лише минулого року з виробничої лінії в Младі-Болеславі зійшло 383 000 одиниць механічної п’яти- або шестиступеневої трансмісії, а щоденний обсяг виробництва наразі становить близько 1900 одиниць.
MQ200 встановлюється в автомобілях із бензиновими двигунами з крутним моментом до 200 Нм і робочим об’ємом від 1,0 до 1,6 літра. Застосовується у моделях Skoda, Volkswagen, Audi та Seat.

Окрім складання MQ100 та MQ200 у Младі-Болеславі, чеський виробник автомобілів також виробляє автоматичну 7-ступеневу коробку передач DQ200 на заводі в Врхлабі. Загалом у компанії працює близько 1700 людей, які займаються виробництвом трансмісій на цих двох ділянках.

Останнім часом, Skoda у тому ж заводському залі в Младі-Болеславі почала виробляти високовольтні тягові акумулятори для плагін-гібридних моделей Skoda Superb iV та Skoda Octavia iV. Крім того, виробництво акумуляторних систем MEB для електричного кросовера Skoda Enyaq iV розпочнеться там же на початку 2022 року.

Цього місяця Skoda також почала збирати нове покоління хетчбека Fabia, а раніше розповіла про плани на три електрокара, Fabia RS та нову Superb.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest