Skoda вирішила не ставати конкурентом Dacia

Автор: Редакція | 07 Січ, 2021

Чеський бренд Skoda не бажає конкурувати з бюджетною маркою Dacia. Група VW вважає за краще боротися із Ford ніж із доступною маркою від Renault.

З часом Skoda стає певною «проблемою» для Volkswagen Group, оскільки марка використовує переваги від платформ VW та поєднує їх із нижчою зарплатою в Чехії. При цьому, деякі просторіші моделі Skoda «витісняють» еквівалентні машини VW, адже, як правило, машини із стріловим логотипом дешевші.
Проте, директор із продажів VW Group Крістіан Далхейм розповів виданню Automotive News Europe, що група не буде змінювати позиціювання бренду із Млада-Болеслава й переносити його у бюджетний сегмент, аби боротися з румунським брендом Renault – Dacia.

Це могло б розділити марки VW та SEAT за різними ціновими сегментами, але натомість у VAG вирішили дотримуватися перевіреної формули, яка, на їхню думку, надає Skoda «найбільший потенціал зростання» серед торгових марок Групи.

Відповідаючи на запитання ANE про те, чи буде Skoda боротись із Dacia, Крістіан Далхайм сказав: «Нам не подобається таке порівняння, оскільки ми не хочемо зводити Skoda до боротьби з цим конкурентом. У Skoda є неймовірні конкуренти з французькими брендами і, звичайно, Ford».
При цьому директор із продажів VW зазначив, що чеський бренд може залучити ще більше «традиційних» споживачів, не маючи необхідності спрямовуватись на те, щоб стати низькобюджетним брендом.

Нещодавно Motorcar також писав, які новинки від Skoda варто чекати цього року, а також наприклад про недоліки автомобіля Skoda Octavia.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest