Skoda Octavia нового покоління надійшла у продаж в Україні

Автор: Роман Галімон | 26 Сер, 2020

Найочікуваніша новинка року Skoda Octavia нової генерації тепер доступна для покупки в Україні

Skoda Octavia досі займає ключове місце у портфелі чеського бренду, попри зростання ринку кросоверів та успіх таких моделей від Skoda.

Octavia стала восьмою післявоєнною моделлю в лінійці бренду (звідси й «octo» – латиною «вісім»). З моменту виходу моделі з конвеєра заводу в Млада-Болеслав було продано понад 7 мільйонів автомобілів по всьому світу.




Еволюційний екстер’єр

Skoda Octavia 2020 року

Нове четверте покоління «Октавії» було презентовано ще у листопаді минулого року й дебютувало одразу у чотирьох варіантах ліфтбек й універсал та їхні гібридні версії.

У порівнянні з попереднім поколінням Octavia трохи додала в габаритах: ліфтбек виріс на 19 мм у довжину і на 15 мм у ширину – до 4 689 мм і 1 829 мм, а універсал подовжився на 22 мм та 15 мм у ширину. Колісна база при цьому не змінилася і становить ті ж самі 2 686 мм, що й у попередньої генерації.

Читайте також:

В екстер’єрі моделі дизайнери пішли шляхом еволюції й, нарешті, прибрали «чотириокі» фари, що були у третього покоління. Тому, навіть, консервативні покупці мають залишитися задоволеними.

При цьому, Octavia вперше отримала матричні фари (в опції) та повністю світлодіодні задні ліхтарі з динамічними покажчиками поворотів.




Інтер’єр спіткала повна «діджиталізація»

Skoda Octavia 2020 року

Основні нововведення зосереджені навколо водія: нова віртуальна панель приладів діагоналлю до 10,25 дюймів і мультимедійна система з дисплеями від 8,25 до 10 дюймів, під якими розташовані так звані «сенсорні слайдери» для управління клімат-контролем та мультимедіа.

Автомобіль також отримав нове кермо, яке попри наявність двох спиць має кнопки для управління 14 різними функціями.




Комплектації в Україні

Універсал Skoda Octavia 2020 року

Попри різноманітність двигунів для ринків світу, в Україні запропонують лише два бензинових 1.4 TSI та 1.5 TSI, які можуть працювати в парі з механічною 6-ступеневою або 8-ступеневою автоматичною коробкою передач. Гібридні версії в нашій країні теж поки не пропонуватимуться.

З цими двигунами будуть доступні три комплектації й два кузови: седан та універсал.

Седан із 1,4-літровим двигуном на 150 к.с. та 6-ступеневою механікою коштуватиме від 573 170 грн, а універсал – від 598 480 грн.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Skoda Octavia 2020 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар










Pin It on Pinterest