В мережі повністю розсекретили нову Skoda Octavia до прем’єри

Автор: Редакція | 09 Лис, 2019

Інтер’єр та екстер’єр нового покоління чеського ліфтбека Skoda Octavia розсекретили на шпигунських фотографіях.

Перші «живі» фотографії нового покоління Skoda Octavia з’явилися на motor.es. Цифрова інформаційна панель, яку компанія називає «Віртуальний кокпіт» (Virtual Cockpit), налаштовується під водія з точки зору візуалізації інформації. Однак акцент робиться на центральній панелі, яка отримала набагато сучасніший та елегантніший дизайн із базою, успадкованою від Scala.

Читайте також:

Екран мультимедійного комплексу без фізичних клавіш розміщений на невеликому виступі, а під ним – повітроводи вентиляційної системи з деякими клавішами для управління системами автомобіля.

Крім того, також можна побачити й інші цікаві деталі нової Skoda, наприклад, конструкцію керма, яка спирається на стиль із усіченою нижньою стороною.

На шпигунських фотографіях також показано три машини, припарковані в майстерні, одна з камуфляжем, що покриває задні фари вініловим кольором кузова – останній етап тестової програми, який буде повністю знятий наступного понеділка, коли четверте покоління Octavia та Octavia Combi офіційно дебютують.

Галерея Шпигунські фото Skoda Octavia
Фотограф: motor.es
Фотограф: motor.es
Фотограф: motor.es
Фотограф: motor.es
Фотограф: motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest