Усі моделі Skoda отримають світлодіодні фари

Автор: Редакція | 03 Гру, 2019

Чеський бренд Skoda вирішив забезпечити всі свої моделі світлодіодними фарами й на деяких машинах вони вже встановлюються у базових комплектаціях.

Наразі нові Skoda Octavia та Superb вже оснащені світлодіодною оптикою, але найближчим часом до них приєднаються й інші моделі чеської компанії.

 Читайте також:

Світлодіодна оптика на автомобілях Skoda дозволить керувати автомобілем набагато безпечніше навіть у темні години доби та за будь-яких погодних умов. Слідом за флагманською моделлю Superb, нова Octavia також доступна з світлодіодними матричними фарами на додаток до стандартних світлодіодних фар. Компактний хетч-бек Scala й кросовери Kamiq та Karoq також пропонуються з цією оптикою.

Окрім достатньо високої світловіддачі таких фар, яскраві та швидкодіючі світлодіодні фари також забезпечують значно більшу безпеку.

У прес-службі чеського автовиробника зазначили, що світлодіодна технологія забезпечує надзвичайно яскраве та рівномірне освітлення дороги. Спеціальна технологія дозволяє вимкнути деякі окремі сегменти світлового променя, дозволяючи весь час рухатись з основним променем і не заважати іншим учасникам руху.

Відомо, що крім цього, матрична світлодіодна технологія перемикає різні режими освітлення для різних дорожніх ситуацій та погодних умов. Штучний інтелект розпізнає, чи перебуває транспортний засіб у місті, на сільській дорозі чи на шосе, використовуючи GPS-дані з навігаційної системи та швидкість руху, і автоматично регулює бічне освітлення смуги руху чи активного кута. Але під час дощу та у негоду, поворотні вогні освітлюють простір перед самою машиною.

Крім фар, чеський бренд також почав використання динамічних індикаторів поворотів. Поки вони йдуть у якості опції для Superb, Octavia, Scala та Karoq. Ця технологія забезпечує кращу видимість машини для інших учасників дорожнього руху.

 

Галерея Останні новинки Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментарPin It on Pinterest