Skoda пояснила причини успіху моделі Octavia Scout

Автор: Роман Галімон | 06 Лип, 2020
Skoda Octavia Scout 2020

Чеська компанія Skoda розповіла про причини успіху попередніх генерацій Octavia Scout та переваги нового покоління.

Нещодавно Skoda презентувала нову генерацію Octavia Scout, яка звісно базується на стандартній й базовій комплектації «Октавії». Проте у своїй онлайн презентації чеська марка розповіла, які риси позашляхової версії вважає її основними перевагами.
Цікаво, що хоча у Octavia Scout лише три покоління, виробник вважає, що початковим відліком для цього напрямку варто вважати моделі 1930-х та 1960-х років: військову повнопривідну Skoda Model 903 та орієнтовану на аграріїв теж позашляхову Skoda 990 відповідно.

Саме тому в Skoda впевнені, що мають гарні коріння для створення успішної позашляхової моделі.

При цьому, відзначається й успіх перших двох поколінь Octavia Scout. Так, якщо перше було продано у кількості 53 627 одиниць, то друге виготовили у 55 535 екземплярах.
Також компанія зазначила, що за весь час в основному замовляли комплектації з автоматичною коробкою передач (73%) та дизельними двигунами (66%).

Основними ж споживачами моделі стали клієнти з Чехії, Швейцарії, Німеччини, Великої Британії та Швеції.

Виробник навіть створив певний портрет покупця Octavia Scout: це одружений чоловік, який має дітей, з вищою освітою та займає менеджерську позицію з окладом щонайменше 5000 євро на місяць.
Skoda також визначила й конкурентів для позашляхової «Октавії»: Subaru Outback, Toyota Corolla Trek, Ford Focus Active.

Перевагами ж Octavia Scout, окрім дизайну, мають стати її технології: наявність шести версій двигуна, шоста генерація повнопривідної системи, позашляховий режим (яким легко керувати через панель приладів), сучасна система допомоги Travel Assistant 2.0, а також інші системи для комфорту водіння автомобілем у місті та поза ним.

Нещодавно Skoda представила спортивну версію Octavia RS нового покоління, а раніше анонсувала нову генерацію медійної системи.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Skoda Octavia Scout 2020 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest