Skoda вирішила припинити продаж комплектацій Scout

Автор: Роман Галімон | 30 Тра, 2020
Skoda Kodiaq Scout

Чеська компанія Skoda припинить продаж кросоверної комплектації Scout у Великій Британії в рамках змін продуктової лінійки.

Кросовери Kodiaq Scout та Karoq Scout – запущені у 2017 та 2019 роках відповідно – наразі залишаються у прейскурантах, але компанія Skoda підтвердила виданню Autocar, що моделі незабаром будуть зняти з продажу.
Зміни були внесені через падіння попиту і як частина оновлень модельного року, за словами представника компанії Skoda, який визнав, що комплектації Scout становлять лише 2% обсягу продажу позашляховиків.

Кросоверні версії «Скаута» вже протягом багатьох років були гарним ходом у Skoda, особливо на моделі Octavia, де вони гарантували збільшений кліренс, привід на чотири колеса та захисну обшивку кузова.
У Європі також доступний Superb Scout, але він вже недоступний у Великій Британії й тепер незрозуміло, чи буде продаватися Octavia нового покоління у комплектації Scout.

Skoda також вилучила з продажу комплектацію Edition з асортименту Kodiaq.

Нещодавно також стало відомо, що Skoda зупинила продажі Octavia через проблеми з «софтом», хоча в той же час представила подробиці електричного кросовера Enyaq.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Skoda Kodiaq Scout:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest