Skoda зупинила продажі Octavia через проблеми з «софтом»

Автор: Роман Галімон | 18 Тра, 2020

Чеська компанія Skoda була змушена зупинити продажі нового покоління Octavia на фоні аналогічних проблем, що виникли на Volkswagen Golf.

Volkswagen Golf та Skoda Octavia є найважливішими автомобілями для німецького конгломерату. Щороку вони дають сотні тисяч продажів по всьому світу, тому навіть найменша проблема цих компактних автомобілів має великі наслідки для продажів VAG.

Проте, схоже, автомобільний гігант тепер сильно вражений проблемами програмного забезпечення: спочатку кілька разів відкладались продажі електричного хетбека ID.3, цього місяця стало відомо про зупинку продажів Golf, а тепер чеська компанія робить те саме з сестринською моделлю «Гольфа», Octavia.
В чому ж проблеми?

Skoda Octavia  2020 року

Найголовнішою проблемою для «Гольфа» та «Октавії», здається, є проблема з онлайновим компонентом підключення, який однаковий на двох автомобілях на базі MQB Evo, а зокрема мова йде про функцію екстреного виклику.

Прес-секретар Skoda заявила виданню Automobilwoche, що компанія «вживає тих же заходів, що й бренд Volkswagen».

Цікаво, чи виникнуть проблеми на інших споріднених моделях VAG, а саме у брендів Audi та SEAT, адже A3 та Leon теж мають подібне програмне забезпечення.

На думку представника VW, яка була висловлена виданню Der Spiegel, проблема, яка змусила компанію припинити продажі найбільш продаваних автомобілів, була виявлена під час перевірки якості.
Коли буде рішення?

Skoda Octavia  2020 року

При цьому, в компанії поки не визначили, скільки транспортних засобів постраждали від проблеми, але над оновленням програмного забезпечення вже працюють й, за очікуванням, воно вийде 15-21 червня.

Варто додати, що програмні проблеми не заважають виробництву «Гольфів», оскільки VW досі збирає хетчбек без будь-яких перерв. Машини отримають нове програмне забезпечення, як тільки воно буде готове, після чого будуть відправлені до своїх власників.
Але проблемне програмне забезпечення відсунуло на задній план інші проблеми восьмого покоління Golf, адже у компанії й до цього виникли питання з налаштуванням деяких нових функцій, включаючи функцію оновлення через інтернет.

На думку видання Motor1, несподівані перешкоди на фоні пандемії коронавірусу, негативно відобразяться на фінансах VW цього року, в той час як компанія лише почала відновлюватися від коштовного «дизельгейту».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

 

Галерея Skoda Octavia 2020 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментарSkoda зупинила продажі Octavia через проблеми з «софтом»
Коли була презентована нова Skoda Octavia?

Нова Skoda Octavia була презентована у листопаді 2019 року

В чому виникла проблема на Skoda Octavia?

При перевірці якості виникли проблеми з функцією виклику екстрених служб, що є обов’язковим в ЄС з 2019 року

Чому проблеми Skoda Octavia та VW Golf однакові?

Обидва автомобілі побудовані на однаковій базі MQB Evo

Як буде вирішена проблема?

Volkswagen пообіцяв оновити програмне забезпечення 15-21 червня
Pin It on Pinterest