Оновлена Skoda Scala «засвітилась» у конфігурації 2023 року

Автор: Редакція | 17 Вер, 2021
Skoda Scala 2022 року

Компактний хетчбек Skoda Scala вже готується до оновлення й засвітився у комплектації 2023 року.

Skoda Scala вийшла на ринок навесні 2019 року як практичніша заміна Skoda Rapid з іншою концепцією дизайну. Тепер, через два роки після дебюту, з’явились перші шпигунські фотографії з ресталійнгом моделі, який принесе новий імідж та нові можливості в салоні, обладнанні та гамі двигунів.
Камуфльований спереду і ззаду, прототип Skoda Scala 2023 року натякає на деякі особливості. Фари зберігають горизонтальну форму трикутника, хоча видно, що світлодіодна стрічка денних ходових вогнів пройшла від верхнього краю фари до нижнього краю верхньої частини, слугуючи поділом, а нижня частина має більш клиноподібну форму. Решітка радіатора також трохи збільшується вниз, хоча все ще має вертикальний вигляд.

Фейсліфтинг Skoda Scala 2023 року

Skoda Scala 2022 року

Сучасніший стиль буде запозичений у нової Fabia та доповнений переробленим переднім бампером, в якому він втратить протитуманні фари, на додаток до того, що з’являться нові повітрозабірники. Навіть декоративний візерунок із стільникової сітки покращить вигляд за допомогою хромованих акцентів, які отримають деякі комплектації.

Ззаду також очікуються зміни, але вони будуть меншими. Skoda повністю замаскувала задню частину, але там можна очікувати вужчі ліхтарі та новий світловий підпис. Зміниться й бампер із відбивачами знизу.
Також Skoda Scala перегляне інтер’єр за рахунок нових якісніших матеріалів та нового обладнання.

Під капотом теж мають відбутися зміни, адже виробник зосереджений на скороченні споживання палива та викидів CO2.

З огляду на те, що «Скала» вийшла на ринок два з половиною роки тому, оновлена версія побачить світ наприкінці 2022 року чи початку 2023 року.

До речі, на початку цього року Skoda Scala отримала літровий двигун потужністю 110 к.с., а раніше Skoda та ABT створили «хижий» хетчбек Scala.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Skoda Scala 2022 року:
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest