Skoda запропонувала новий сервіс для паркування

Автор: Редакція | 24 Вер, 2020
Skoda Octavia на паркінгу

Чеська компанія Skoda об’єднала зусилля з сервісом Parkopedia, аби допомогти водіям знаходити місця для паркування швидше та простіше в режимі реального часу.

Водії автомобілів Skoda відтепер отримають розширену підтримку в пошуку вільних місць для паркування. Для цього чеський виробник автомобілів уклав угоду про співпрацю з Parkopedia, провідним світовим постачальником паркувальних послуг.

Як результат, водії Skoda матимуть доступ до інформації в режимі реального часу про мільйони паркувальних місць по всій Європі, яка відображається за допомогою навігаційної системи автомобіля або програми Skoda Connect. Визначення місця для паркування – одна з багатьох функцій мобільних онлайн-сервісів, що входять до Skoda Connect.

Програми Skoda Connect можна завантажити з Apple App Store або Google Play Store, й шукати відповідні вільні місця за вибраною адресою. Додаток показує скільки паркувальних місць є вільними в режимі реального часу, а навігаційна система машини зможе забезпечити прокладання маршруту безпосередньо до обраного місця паркування.
Сервіс Parkopedia, заснований у 2007 році, надає детальну інформацію про понад 70 мільйонів паркувальних місць у 15 000 містах та 89 країнах світу. Сюди входять багатоповерхові автостоянки, громадські та приватні парковки.

Нещодавно Skoda також представила блоки циліндрів із плазмовим покриттям, а раніше вирішила припинити випуск моделі електрокара Citigo.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Галерея останніх новинок та концептів Skoda:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Autocar

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest