Skoda «засвітила» новий седан

Автор: Редакція | 13 Вер, 2021
Skoda Slavia 2022 року

Новий седан Skoda, розроблений для індійського ринку, вперше потрапив в об’єктиви під час тестів у Європі.

На початку цього літа з’явились припущення, що Skoda готує новий седан для Індії, який може називатися Slavia або Laura.

Тепер тестова версія автомобіля вже була спіймана на випробуваннях у повністю замаскованому вигляді в Альпах.
Очікується, що модель отримає платформу MQB-A0-IN, на якій побудований новий кросовер Kushaq для Індії. Проте, новинка виглядає більшою за старіючий Rapid й складається враження, що вона сильно пов’язана із седаном Volkswagen Virtus, латиноамериканським аналогом Polo, але у практичнішому кузові ліфтбека.

Такий автомобіль не мав би сенсу в Європі, де на зміну Rapid прийшла Scala. Проте й доля Rapid у другій за чисельністю населення країні світу ще не вирішена. Нещодавно офіційний представник компанії Skoda India заявив, що седан Rapid не отримає оновлення.

Що очікувати від Skoda Slavia?

Skoda Slavia 2022 року

Хоча камуфляж непогано приховує справжній вигляд прототипу, очікується, що багато дизайнерських штрихів буде запозичено у Scala.

Під капотом ймовірно опиняться 1,0- або 1,5-літровий бензиновий двигун, які можна запозичити у Kushaq.

На разі, базовий двигун із трьома циліндрами видає 115 кінських сил і 175 ньютон-метрів крутного моменту на компактному кросовері, де пропонується на вибір шестиступева механіка або опційний шестиступеневий автомат.
Потужнійший двигун пропонує 150 к.с. і 250 Нм та працює зі стандартною шестиступеневою механікою або семиступеневим автоматом із подвійним зчепленням.

Окрім того, що прототип був із правим кермом, ще одна підказка, яка свідчить про те, що автомобіль розроблений для Індії,- це великий дорожній просвіт, необхідний для нерівних доріг Індії. Крім того, помітно багато простору в колісних арках, особливо на передній осі, що теж говорить про так званий «пакет для поганих доріг».

За припущеннями, офіційна презентація моделі відбудеться до кінця року, однак продажі розпочнуться на початку 2022 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Slavia 2022 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest