Skoda почала продажі кросовера Kamiq в Україні

Автор: Редакція | 01 Лип, 2020
Skoda Kamiq

Компанія «Єврокар» представила для продажу в Україні третю модель із лінійки кросоверів Skoda – компактний позашляховик Kamiq.

Після міжнародної презентації у 2019 році компактного кросовера Skoda Kamiq, модель вже встигла підкорити як Європу, де отримала зокрема нагороду «Золоте кермо», так й Китай, де була випущена спеціальна комплектація.

Враховуючи, що кросовери чеської марки мають неабиякий успіх й в Україні, було вирішено вивести Kamiq й на наш ринок.
Звісно, Skoda Kamiq має вже традиційний зовнішній вигляд для останніх новинок виробника, але він доповнений динамічними вогнями поворотників спереду і ззаду.

При своїх компактних розмірах Kamiq має обсяг багажного відділення – 400 л, з можливістю збільшення до 1395 л, і рекордний дорожній просвіт у класі – 188 мм.

2019 Skoda Kamiq (Європа)
Skoda Kamiq (Європа) 2019 року

Салон автомобіля має бути звично простором й комфортом. Дизайнери використовували концепцію оновленого інтер’єру, що дозволило зберегти простір у салоні.

Відзначається, що Kamiq матиме новий інтер’єр салону і передові технічні розробки, віртуальну панель приладів розміром 10.25 дюймів, а також широкі комунікаційні можливості з інформаційно-розважальною системою Skoda Connect.
Крім того, Skoda Kamiq має сучасні асистенти безпеки, наприклад, такі як: система контролю дистанції під час паркування, система контролю дистанції попереду з функцією превентивного захисту пішоходів, автоматична система перемикання світла фар та ін.

В Україні кросовер буде доступний для замовлення й придбання з бензиновими двигунами 1.0 TSI, 1.5 TSI, 1.6 МРI, а також дизелем 1.6 TDI, які можуть працювати в парі з механічною, автоматичною і роботизованою коробкою передач.

На початку року стало відомо, що Skoda Kamiq отримав «позашляхову» версію, а для Китаю Skoda представила невелике спортивне крос-купе Kamiq GT.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Skoda Kamiq 2019 року (Європа):
Фотограф:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф: Skoda
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest