Skoda показала останнє відео перед презентацією Octavia RS iV

Автор: Редакція | 27 Лют, 2020

Чеська компанія Skoda представила фінальний тизер прокачаної версії Octavia, яка стане також плагін-гібридом.

Всі характеристики цієї «Октавії» були відомі ще минулої осені на прем’єрі базової моделі, нещодавно стало лише відомо, що топова модифікація буде продаватися під подвійним логотипом  RS iV.

В технічному ж плані чеський плагін-гібрид повністю копіює німецьку та іспанську версії – Volkswagen Golf GTE та Cupra Leon PHEV. Проте, Skoda все ж вирішила випустити ще одну, останню «дражнилку» до повноцінного онлайн-дебюту, який відбудеться на виставці в Женеві.

У ролику показані окремі елементи екстер’єру та інтер’єру ліфтбека та універсала Skoda Octavia RS iV: спортивний обвіс із чорними акцентами, легкосплавні диски та салон того ж кольору, спортивні кермо, крісла та педалі, а ще – зарядний порт.

Силовий агрегат новинки складається з 1,4-літрового бензинового двигуна та електромотора, які разом розвивають 245 к.с. і 400 Нм. Середній рівень викиду CO2 складе близько 30 кг/км. Повного заряду батареї ємністю в 13 кВт-годин повинно вистачати на 55 км шляху за циклом WLTP – це на 5 км за Golf та Leon, які виявилися легшими. Всі три гібридних хот-хетча мають безальтернативний шестиступеневий робот.

Одночасно з Octavia RS iV дебютує «незаряджена» Octavia iV, яка має схожу силову установка налаштовану на 204 к.с. і 350 Нм – як у VW Golf eHybrid. Компанію в Женеві їм складе кросовер Kamiq Scoutline.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Octavia RS 2021 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest