Skoda, Volkswagen і Cupra анонсували доступний електрокар

Автор: Редакція | 06 Тра, 2022
Skoda електрокар

Три бренди Групи Volkswagen – Skoda, VW та Cupra – показали ескізи доступного електромобіля, який має з’явитись 2025 року.

Не так давно поява таких тізерів означала, що автовиробник повністю представить автомобіль за кілька днів, тижнів або місяців. Однак тепер все змінюється, перші нариси нових автомобілів продовжують з’являтись, але новинки не матеріалізуються у серійні моделі.

Три електрокари

Volkswagen ID.1

Отже Volkswagen Group вже поділилася ескізами дизайну трьох електромобілів, які представить приблизно через три роки.

Ці доступні електромобілі збиратимуться в Іспанії і стануть прямою заміною VW e-up!, Skoda Citigo-e iV та SEAT Mii Electric.

Одразу помітно, що автомобіль під маркою VW виглядає істотно інакше, ніж концепт ID. Life, представлений у вересні 2021 року на виставці IAA в Мюнхені. Припущення про повну переробку електромобіля початкового рівня вже були, й, схоже, ці плітки були точними. Він виглядає менш квадратним за шоукар й більше схожий на ID.3.

Cupra електрокар

Тізер Cupra далеко не новий, оскільки іспанський підрозділ VW Group поділився ескізом у 2021 році. Він з’явився після концепту UrbanRebel, який дебютував на тій же виставці в Німеччині минулого року. Однак не очікуйте такого ж занадто агресивного стилю, оскільки серійна версія буде значно пом’якшена. Більш гаряча похідна може бути в розробці, але навряд чи матиме 429 кінських сил, як концепт.

Стосовно Skoda, то їхній електрокар буде найпрактичнішим із тріо. Він має квадратну форму для забезпечення більше місця в салоні для пасажирів та їхнього вантажу. Це має сенс, оскільки бренд із Млада-Болеслава завжди продає найбільші автомобілі у відповідних сегментах. Великі колісні арки з пластиковим покриттям припускають, що він матиме деякі риси кросовера.

Нова платформа

Платформа Volkswagen MEB

VW Group розробляє нову платформу MEB Small для цих автомобілів, у всіх яких буде один електродвигун, що приводить у рух передні колеса. Поточна лінійка електромобілів на базі MEB – це задній привід, хоча деякі пропонують додатковий передній двигун для включення повного приводу.

Поки що рано говорити про те, чи будуть нові бюджетні електрокари пропонуватись із системою 4х4, але ціна впливатиме на це.

Німецький автомобільний конгломерат вже заявив, що стартова ціна нової хвилі електромобілів становитиме 20 000 євро, а максимальна – приблизно 25 000 євро. На разі, про найменший електрокар від Audi поки не оголошено.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest