Skoda обмежує виробництво в Україні та Росії

Автор: Редакція | 01 Бер, 2022
Skoda Octavia 2021 року

Чеський автовиробник Skoda Auto збирається обмежити виробництво на своїх потужностях в Україні та Росії.

Skoda Auto, що входить до складу Групи Volkswagen, обмежить деяке виробництво на своїх заводах через брак постачання після вторгнення Росії в Україну. Водночас бренд заявив, що його російські заводи все ще працюють.

«У зв’язку з нинішньою ситуацією в Україні Skoda Auto стикається з критичною нестачею запчастин від кількох місцевих постачальників, які впливають на деякі з наших моделей», – йдеться в повідомленні.

«Це причина, чому ми обмежимо виробництво ENYAQ iV з цього тижня».

Skoda зазначила, що її ланцюжок поставок залежить від низки постачальників із Західної України.

Чеський автовиробник заявив, що виробництво все ще триває на двох заводах у Росії, яка потрапила під санкції Заходу за вторгнення в Україну.

Відповідаючи на питання про вплив на виробництво та діяльність у разі подальших санкцій проти Росії, у Skoda сказали: «Впливи, безумовно, можна очікувати, але остаточне рішення та майбутній напрямок буде визначено (правлінням Skoda Auto) та за консультацією з Volkswagen Group».

Росія була другим за величиною ринком Skoda у 2021 році, де було продано понад 90 000 автомобілів. Україна також була стабільним ринком, де бренд входить у топ-5 продажів.

«Стратегія продажів в Росії та Україні зараз є предметом інтенсивних дискусій. З огляду на останні події можна очікувати зниження продажів як в Україні, так й на Росії”, – зазначили в Skoda.

Раніше також повідомлялось, що Hyundai зупиняє автоскладальний завод у Санкт-Петербурзі, а виробник вантажівок Daimler Truck зупинить свою співпрацю із Камазом.

Також VW та Renault зупиняють виробництво на Росії, а British Petroleum виводить 25 мільярдів доларів із Росії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Reuters


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest