Найдорожче сміттєзвалище: близько 3000 BMW залишили «просто неба»

Автор: Редакція | 27 Вер, 2021
Сміттєзвалище BMW

Близько 3000 новеньких моделей BMW та MINI створили імпровізоване сміттєзвалище марки в Канаді.

Кілька днів тому в Мережі з’явилось відео, на якому показано величезне поле, повне нових моделей BMW та MINI. Відео не високої якості, але можна чітко побачити великі простори, на яких нагромадились сотні й сотні примірників цих марок.
Хоча деякі з них, здається, є повністю актуальними моделями, правда полягає в тому, що переважна більшість екземплярів, які з’являються на відео, належать до моделей, що вже зняті з виробництва, зокрема до відповідних попередніх поколінь, які вже не можна виставити в офіційних салонах.

Проте це все одно не вживані транспортні засоби, а абсолютно нові екземпляри, які потрапили на зберігання ще до того, як дійшли до відповідних дилерських центрів.

Тим не менш, сотні й тисячі одиниць були залишені просто неба роками.

Чому так сталось?

Цей імпровізоване сміттєзвалище знаходиться у Ванкувері (Канада) і утворився внаслідок різних проблем під час транспортування цих автомобілів із відповідних заводів у Німеччині. Коли автомобілі прибули до Канади, було виявлено, що вони зазнали пошкоджень під час їхнього транспортування, і компанія вирішила зберігати їх на цьому майданчику, щоб проаналізувати їх і подивитися, чи вартий їхній ремонт чи ні.

Проте рішення про ремонт так й не було прийнято, й машини не пішли у продаж. В результаті тисячі автомобілів залишені просто неба з 2015 року.
На зображеннях можна розпізнати численні приклади купе та кабріолета BMW 2-ї серії або BMW 4-ї та 6-ї серій, а також версії BMW Motorsport, зокрема, BMW M4 й BMW M6.

За приблизними розрахунками, якщо припустити середню ринкову вартість цих машин на рівні від 30 000 до 40 000 доларів, та їхню кількість у 3000 одиниць, можна підрахувати, що на цьому полі залишили близько 100 мільйонів доларів.

Минулого року електрокари VW ID.3 знайшли в схованому відстійнику, а через пожежу знищено 3 500 прокатних автомобілів у Флориді.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest