Спеціальний Range Rover для британського чемпіона Ентоні Джошуа

Автор: Роман Галімон | 22 Бер, 2020

Розкішний позашляховик побудував відділ спеціальних замовлень Jaguar Land Rover.

Чемпіон світу з боксу Ентоні Джошуа особисто прийняв абсолютно новий Range Rover SVAutobigraphy – розкішний позашляховик, оздоблений власноруч відділом спеціальних замовлень Jaguar Land Rover.

Range Rover Джошуа оснащений багатьма унікальними деталями, включаючи його сімейний герб на стійках кузова, а також гравюри IBF, WBA, WBO та IBO, щоб визнати його чотири світові титули боксу. Усередині його підпис вишитий на кожному з оброблених шкірою сидінь.

Автомобіль отримав фарбу Bespoke Black, контрастну передню решітку Graphite Atlas, графіку на бокових вентиляційних отворах та ручках дверей. 22-дюймові диски з розділеними спицями з діамантовою обробкою та контрастними червоними гальмівними супортами.

Завершують екстер’єр значки «Юніон Джек» на вентиляційних отворах переднього крила, що мають номер 258, що є натяком на менеджерську компанію Джошуа.

Автомобіль також оснащений останніми інформаційними системами Jaguar Land Rover Touch Pro Duo, якими можна керувати, використовуючи або центральні передні сенсорні екрани, або 10-дюймові екрани ззаду, які встановлені на передніх підголівниках.

Потужність забезпечена двигуном V8 на 557 к.с.

«Відлік до мого наступного бою розпочався, і цей спеціальний Range Rover зіграє свою роль у підготовці, – сказав Джошуа. – Через сімейні та медійні зобов’язання у Лондоні та моєю тренувальною базою в Шеффілді, я багато часу провожу в дорозі.

SVAutobiography зніме напругу від тривалих поїздок, що дозволить мені розслабитися в повному комфорті, а його унікальний дизайн із моїм сімейним гербом й посилання на мій успіх у боксі, за що я маю подякувати команді Land Rover за прийняття моїх ідей, робить його справжнім».

Раніше Jaguar та Land Rover представили безпілотний електромобіль, а в Україні був офіційно презентований Land Rover Defender.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Range Rover для Ентоні Джошуа:
Фотограф: Jaguar Land Rover
Фотограф: Jaguar Land Rover
Фотограф: Jaguar Land Rover
Фотограф: Jaguar Land Rover
Фотограф: Jaguar Land Rover
Фотограф: Jaguar Land Rover
Фотограф: Jaguar Land Rover
Фотограф: Jaguar Land Rover
Фотограф: Jaguar Land Rover

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest