Спорткар Ford GT отримав дві незвичні модифікації

Автор: Редакція | 06 Лют, 2020

Американський виробник представив дві версії суперкара Ford GT та модифікував його технічну частину.

Під час виставки у Чикаго було представлено два спеціальних варіанта виконання Ford GT й один із них отримав назву Liquid Carbon Edition.

Проте назва «рідкий карбон» зовсім не означає відсутність фарби на GT: карбонові деталі забезпечені шаром прозорого лаку, який за задумом розробників повинен ще й підкреслювати структуру матеріалу.

У комплектацію цілком очікувано входять композитні колісні диски, а за доплату запропонують прикрасити кузов суперкара кольоровими смужками і корпусами дзеркал аналогічного відтінку.

Друга новинка – це комплектація Heritage Edition. В цій «спадщині» фанатам пропонують згадати про легендарні перемоги Ford GT40 на 24 годинах Ле-Мана наприкінці 60-х років минулого століття. Купе отримало ліврею Gulf Racing в синьому і помаранчевому кольорах з номером 6 (на честь машини на шасі з номером 1075), але з деякими сучасними стильовими доробками.

Стосовно технічних змін, то вони сконцентровані в першу чергу навколо двигуна.

3,5-літровий V6 із подвійним турбонадувом отримав нові поршні й модернізовану систему запалювання, збільшені інтеркулери та інше калібрування. Стверджується, що доопрацювання здійснені на основі двигуна з трекової версії.

Крім того, суперкару додали титановий вихлип від Akrapovič – крім глибшого звучання, він ще й легший на 4,5 кг. В результаті потужність мотора зросла на 13 к.с. – до 668 к.с., а крива крутного моменту стала більш похилою. Нарешті, суперкару переналаштували підвіску для трекового режиму.

Продажі оновленого Ford GT стартують найближчим часом, але в Ford досі мають намір жорстко обмежити загальний тираж суперкара й припинити його складання у 2022 році.

Раніше стало відомо, як Ford випадково розкрив терміни появи нового Mondeo.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Ford GT у версіях Heritage та Liquid Carbon:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest