SsangYong опинився на порозі продажу

Автор: Роман Галімон | 16 Чер, 2020
SsangYong Korando 2019 року

Корейський бренд SsangYong залишився без інвестицій після того, як власник компанії індійський автогігант Mahindra вирішив шукати покупця для своєї частки в компанії.

Mahindra володіє 75% акцій компанії SsangYong, яка опинились майже на межі банкрутства у 2010 році, але індійський інвестор, не отримавши відповідної віддачі від інвестицій, у квітні оголосив, що не вкладатиме більше коштів у виробника кросоверів.
Керуючий директор Mahindra Паван Гоєнка підтвердив Reuters, що для південнокорейського автовиробника підбирається новий інвестор.

«SsangYong потрібен новий інвестор, – сказав директор Mahindra. – Ми працюємо з компанією, щоб дізнатися, чи зможемо ми забезпечити інвестиції».

Саме відсутність продажів стала причиною небажання інвестувати далі в бренд SsangYong. Фактично, після піку у 2006 році показники реалізованих машин постійно знижувались, попри появу нових моделей.
Незначний ріст популярності був після появи кросовера Tivoli у 2015 році, але його явно не вистачає для того, аби інвестувати в бренд й надалі.

Британське видання Autocar також дізналось із джерел у Ssangyong, що той же кросовер Tivoli у продажах менш вигідний, ніж інші позашляховики компанії.

За припущеннями, поспіху з продажем акцій SsangYong не буде.
Заступник директора Mahindra Аніш Шах сказав Reuters, що компанія буде пильно стежити за своїми збитковими підприємствами протягом наступних 12 місяців у рамках загальної програми скорочення витрат та реструктуризації.

В Україні на даний момент продають чотири моделі кросоверів SsangYong: Tivoli, Korando, XLV та Rexton W.

Минулого року також повідомлялось, що Ford створила спільне підприємство з індійською Mahindra.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея SsangYong Korando 2019 року:
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong
Фотограф: SsangYong

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest