Subaru анонсувала новий кросовер у комплектації Wilderness

Автор: Роман Галімон | 06 Сер, 2021
Subaru Ascent Wilderness

Subaru готується представити новий кросовер у спеціальній комплектації Wilderness й, судячи з фото, це буде позашляховик Ascent.

Раніше цього року Subaru продемонструвала спеціальну комплектацію Outback Wilderness, яка зробила із звичайного універсала міцний кросовер, який готовий до більш серйозних випробувань на бездоріжжі.
Тепер Subaru застосує бренд Wilderness до нової моделі, причому опубліковані тізери натякають, що це може бути трирядний кросовер Ascent.

Незважаючи на те, що тізери були спеціально підібрані, аби не розкрити повну назву новинки, судячи з форми передньої частини це має бути найбільший кросовер Subaru, який добре підходить для кемпінгу та інших позашляхових пригод.

Звісно, Forester та XV також можуть бути кандидатами на підвищення до Wilderness, але другим кросовером цієї спеціальної лінійки все ж має більші шанси стати Ascent.
Що відомо про Wilderness?

Subaru Ascent Wilderness

Незалежно від моделі, наступна модель Subaru Wilderness, ймовірно, матиме подібні модифікації, як й Outback. На тізерах вже «засвітилась» фарба Geyser Blue, й підвіска теж має бути піднята – Outback отримав додаткові 20 мм до 241 мм загального дорожнього просвіту.

Для новинки також перероблені бампери, які мають створити кращі кути в’їзду/з’їзду, а колеса отримають гуму для бездоріжжя. Інші візуальні зміни можуть включати металевий захист бамперу, унікальну решітку радіатора та багажник на даху.
Й хоча двигун повинен залишатися незмінним, може відбутися деяке переналаштування трансмісії. Як й на Outback Wilderness, в інтер’єрі, ймовірно, буде водовідштовхувальна тканина StarTex.

На разі Subaru не повідомила конкретну дату появи нової моделі Wilderness, але можна очікувати, що дебют відбудеться незабаром.

До речі, у червні Subaru Forester отримав оновлення генерації, а нове покоління Subaru Outback нарешті представили в Україні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Car and Driver

Галерея Subaru Outback Wilderness 2022 року:
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest