Subaru представила оновлений універсал Levorg

Автор: Редакція | 23 Жов, 2019

Японська марка підготувала для домашнього автосалону в Токіо прем’єру другого покоління універсалу Levorg.

Концепт оновленої моделі був представлений на Міжнародному автосалоні в Токіо. Однак серійний автомобіль навряд чи буде хоч якось відрізнятися від цього предсерійного прототипу, і в продажу він з’явиться незабаром – на домашній ринок новинка вийде у другій половині 2020 року.

Читайте також:

Зовні відмінності від першої генерація знайти не так уже й просто, проте японці стверджують, що машина зовсім нова (звичайна історія для Subaru, яка дотримується консервативного дизайну роками). В основі другого «Леворга» лежить глобальна платформа, яка дебютувала у 2017 році в Impreza, а пізніше лягла в основу Legacy, Outback і Ascent.

Вікна виставкового зразка затемнені, зображень салону Subaru також не надала. Можливо, там з’явилося щось нове. Відомо, що новинка отримала систему EyeSight, яка відповідає за роботу комплексу асистентів водіння на основі радарів і камер, яку високо оцінили при тестуванні в США. Машина здатна сама знижувати швидкість і рухатися в пробках.

Що найбільше хвилює покупців машин марки, це силовий агрегат. У новому Levorg буде 1,8-літровий опозитний турбований мотор з прямим уприскуванням, потужність якого поки не оприлюднили.

Джерело: Motor1

Галерея Subaru Levorg
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest