Subaru Outback оновився для ринку Японії

Автор: Редакція | 08 Вер, 2021
Subaru Outback 2022 року

Subaru Outback нового покоління приїхав до України лише цієї весни, а в Японії модель вже отримала оновлення.

Шосте покоління Subaru Outback дебютувало на автосалоні в Нью-Йорку ще 2019 року, але до України, як й до всієї Європи, модель дісталась лише два роки потому.
Проте, звісно, виробник не сидів весь цей час без діла й працював над оновленнями, які щоправда частіше отримував американський ринок. Чого варта лише комплектація Wilderness.

Оновлений Subaru Outback для Японії

Subaru Outback 2022 року

Тепер японський бренд вирішив приділити більше уваги не зовнішності, а тому що всередині.

Зокрема, для внутрішньому ринку Outback модельного 2022 року все ще матиме класичну панель приладів та монохромний цифровий екран між циферблатами у якості стандартного обладнання, але новий цифровий екран на 12,3 дюймів буде доступний за додаткову оплату.

Subaru Outback 2022 року

Звісно, в цій топовій комплектації Subaru запропонує максимальне серійне обладнання, серед яких останнє покоління системи допомоги «eyeSight», навігаційна система з тривимірними картами, звукова система «Harman Kardon», сидіння у шкірі Nappa, а також подушка безпеки для пішоходів, прихована між капотом й лобовим склом.
Ще одна істотна відмінність японського та європейського Outback полягає в двигуні.

Якщо для Європи пропонується 2,5-літровий чотирициліндровий опозитний двигун, який розвиває максимальну потужність 169 к.с. (в Україні – 188 к.с.), то для Японії бренд запропонує мотор із такою ж кількістю циліндрів, але розташованих в ряд, й об’ємом 1,8 літра та турбонаддувом. Новий двигун видаватиме 177 к.с. та витрачатиме пального в середньому 7,6 л/100 км.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Subaru Outback 2021 року (Європа):
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest