Subaru «оприлюднила» перелік майбутніх новинок

Автор: Редакція | 14 Сер, 2020

В мережу потрапила інформація стосовно можливої «виробничої карти» японського виробника Subaru, в якій присутні одразу три спорткара.

Видання Autoguide запевняє, що отримало доступ до відомостей, що розкривають плани компанії на період до 2023 року. Самі відомості являють собою фотографію не дуже високої якості, зроблену, можливо, на конференції дилерів.
Раніше вже неодноразово повідомлялось про наміри Subaru серйозно оновити відому парочку WRX/STI, а також купе BRZ, побудоване спільно з Toyota. Тепер ці чутки отримали ще одне підтвердження: якщо вірити фото, графік розвитку модельної лінійки Subaru передбачає дебют нового покоління BRZ навесні 2021 року.

За однією версією, купе забезпечать атмосферним мотором зі збільшеною потужністю до 220 к.с., за іншою – спорткар отримає наддувний двигун потужністю близько 250 к.с.

Наступне покоління WRX фірма планує вивести на ринок восени 2021-го, а «заряджений» STI з’явиться ще на рік пізніше. Раніше цим моделям пророкували один й той же мотор, який зможе розвивати 300 і 400 к.с. відповідно.

А в проміжку між ними Subaru представить свій новий електромобіль, в створенні якого теж беруть участь інженери Toyota.
При цьому, за цією ж дорожньою картою, модель Impreza змінить покоління помітно пізніше за своїх «заряджених» побратимів – тільки у 2023 році. Тоді ж компанія планує вивести на ринок і нове покоління кросовера Crosstrek, відомого в нашій країні під ім’ям Subaru XV. Навесні й влітку 2022 повинні помітно оновитися Legacy, Outback та Ascent, а кросовер Forester отримає «прокачану» модифікацію на ім’я Wilderness.

За відомостями видання, в графіку зазначено дату початку виробництва новинок. Відповідно, їхні офіційні дебюти можуть відбутися помітно раніше: наприклад, це може означати прем’єру нової Subaru BRZ вже нинішнього року.

До речі,  автовиробник вже оголосив технічні характеристики свого першого електрокара, тим часом як виробництво спорткара BRZ  було нещодавно зупинено.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея концепта Subaru Viziv:
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest