Subaru «представив» новий кросовер Solterra. Це електричний позашляховик

Автор: Роман Галімон | 11 Тра, 2021
Subaru Solterra 2022 року

Японський бренд Subaru готує новий кросовер, який вийде на ринки США та Європи в середині 2022 року. Електричний позашляховик отримав назву Solterra.

Минулого року з’явились перші тізери нового кросовера Subaru й тоді вважалось, що він отримає назву «Evoltis». Проте тепер офіційно повідомлено, що абсолютно новий електричний позашляховик Subaru іменуватиметься «Solterra».
Назва походить від «sol» та «terra», що представляють латинські слова «сонце» та «земля» відповідно. Електрокар, розроблений спільно з Toyota, фактично буде аналогом концепту bZ4X, що був представлений близько трьох тижнів тому.

Subaru Solterra 2022 рокуToyota bZ4X (концепт) 2021 року

Разом із назвою були презентовані два тізерних зображення (дивіться нижче), які показують вигляд остаточної версії або, принаймні, майже серійного концепту в тому ж ключі, що й модель від Toyota. Технічні характеристики не розголошуються, але відомо, що у Solterra буде система повного приводу, і це означає, що вона оснащена двома електродвигунами – по одному на кожну вісь.

Можна також згадати, що Subaru у січні 2020 року продемонструвала ранню концепцію дизайну електрокара із надто кутовим стилем, дуже схожим на гострі форми аналога Toyota. Подібно до bZ4X, Solterra буде кросовером C-сегменту, і це означає, що він матиме приблизно такі же розміри, як й Forester.
Розроблений від початку як електричний, автомобіль, швидше за все, матиме короткі звиси, аби максимізувати колісну базу та запропонувати просторий салон, можливо, порівнянний із позашляховиком із вищезазначеного сегменту. Все це посилює спекуляції, адже із розкритих деталей відомо, що Solterra матиме глобальну платформу e-Subaru.

До середини 2022 року вже планується продавати модель в Європі, США, Канаді, Японії та Китаї. Не дивно, що саме тоді Toyota bZ4X також планує вихід на ринок. Само собою зрозуміло, що Solterra є важливою моделлю для Subaru, оскільки вона увійде в історію як найперший електромобіль компанії.

Враховуючи те що чекати до старту продажів близько року, більше технічних характеристик двох моделей Subaru та Toyota має з’явитись найближчими місяцями.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru

Додати свій коментарЩо відомо про перший електрокар Subaru?
Коли Subaru випустить перший електрокар?

Subaru планує випустити перший електрокар у 2022 році

Як називатиметься перший електрокар Subaru?

Перший електрокар Subaru називатиметься Solterra

Перший електрокар Subaru буде кросовером?

Перший електрокар Subaru буде позашляховиком

Subaru розробляє електрокар самостійно?

Subaru розробляє електрокар разом із Toyota
Pin It on Pinterest