Subaru почала підготовку «дикої» позашляхової комплектації

Автор: Роман Галімон | 16 Лют, 2021
Subaru Outback Wilderness (шпигунські фото)

Японська марка Subaru збирається незабаром представити новий суббренд з орієнтацію на велике бездоріжжя – Wilderness.

Близько місяця тому вже був помічений прототип Subaru Outback з декількома візуальними модифікаціями та піднятою підвіскою. Тоді були припущення, що японський автовиробник додасть версію нового надійного універсалу для бездоріжжя, але виявляється Subaru має серйозніші плани на цей рік.
Згідно з Automotive News, виробник створить цілий новий під-бренд, зосереджений на позашляхових модифікаціях – як візуальних, так й технічних.

Підрозділ називатиметься Wilderness та виведе на ринок «жорсткіші» комплектації двох найбільш продаваних моделей бренду в США – Outback і Forester, на які припало понад 50 відсотків продажів Subaru в США у 2020 році.

«The Wilderness надасть додаткові можливості у цих моделях, додатковий стиль та більш відповідний вигляд для бездоріжжя, ніж ми маємо зараз, – сказав Воллі Соммер, президент Sommer Subaru, під час дилерської зустрічі минулого тижня. – Це ідеально підходить для характеру Subaru».
Першим з’явиться Outback Wilderness, який має бути запущений цієї весни або в середині літа. Кілька місяців пізніше, швидше за все з оновленням моделі, Forester Wilderness приєднається до цієї лінійки з позашляховими шинами, збільшеним кліренсом та кількома візуальними доробками.

Варто відзначити, що у запасі як Outback, так й Forester вже й без того непоганий дорожній просвіт у 220 мм.

«Ми сподіваємось, що видання Wilderness приверне споживачів, які ведуть активне життя та люблять виїздити за дороги й, можливо, заїжджати трохи більше на бездоріжжя. Ми раді можливості, що цей автомобіль захопить нових клієнтів у сегмент», – сказав Патрік Вергін, голова Національної консультативної ради Subaru.

До речі, минулого року Subaru представила Forester із новим турбомотором, а сам кросовер пройшов «лосиний тест» із дивовижним результатом.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Subaru Outback Wilderness (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest