Водії Subaru WRX найчастіше перевищують швидкість

Автор: Редакція | 04 Жов, 2021
Subaru WRX 2022 року

Швидкі Subaru WRX явно провокують своїх власників на порушення правил дорожнього руху.

Відповідно до даних компанії Insurify, було визначено 393 моделей транспортних засобів, які частіше за інших порушують швидкісні ліміти у США.

При цьому, моделлю Subaru, водії якої найбільше порушують швидкість у США, третій рік поспіль стала WRX. Й це при тому, що японський бренд має й інші спортивні машини: BRZ та Impreza.
За даними джерела, 18,8 відсотків водіїв моделей WRX отримують попередження за перевищення швидкості із середнім показником по країні – 9,59 відсотка. При цьому, рейтинги водіїв Subaru BRZ та Scion FR-S майже однакові – п’ята та шоста позиції відповідно.

Група Hyundai також добре представлена у цьому переліку автомобілів із водіями-порушниками. У топ-10 увійшли Hyundai Genesis Coupe (17,72 %), Kia Stinger (16,58 %) та Hyundai Veloster (14,65 %).

Volkswagen Golf GTI теж є у переліку, але посів лише восьме місце з 14,95 відсотками, програвши навіть GMC C1500, який показав 15,31 відсотка.

Рейтинг автомобілів, що перевищують швидкість
Рейтинг моделей автомобілів, водії яких частіше порушують швидкісні межі. Фото: Insurify

Дивлячись на список, не дивно, що п’ять із десяти автомобілів є спортивними. Більше того, усі десять мають роздрібні ціни нижчі за середні по країні – 41 044 доларів США (станом на липень 2021 року).

До речі, минулого місяця Subaru представила WRX п’ятого покоління, а трохи раніше Subaru Outback оновився для ринку Японії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarsCoops


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest