Суперкар Lotus Esprit може відродитись після 10 років

Автор: Редакція | 16 Бер, 2020

Компанія Lotus може відродити суперкар Esprit, який був презентований у якості прототипу ще 10 років тому.

У 2010 році був представлений концепт нового Lotus Esprit, який мав вийти на ринок за три роки, проте цього не сталося. Концепт десятирічної давності повинен був мати двигун V8 об’ємом 5,0 л від Toyota потужністю 620 к.с.

Тепер, за даними Autocar, прототип все ж може з’явитися. Й він знову отримає силову установку японського походження, доопрацьовану інженерами з Норфолка.

Проте, за припущеннями, суперкар отримає 3,5-літровий V6 від Toyota з електричної надбудовою. А для розробки також планується використовувати досвід фахівців Volvo, адже британські виробники пов’язані зі своїми шведськими колегами через «материнський» концерн Geely.

За попередніми даними, новий Lotus Esprit отримає в своє розпорядження близько 500 к.с. та забере у лінійці марки позицію безпосередньо над Evora.

Купе мають побудувати за середньомоторною схемою, але при цьому майбутня новинка повинна стати «найкориснішим Lotus» за рахунок збільшеної кількості місць для зберігання багажу.

Очікується, що в продаж відроджений Esprit надійде в першій половині 2021 року, причому стане глобальною моделлю, так як компанія планує вивести суперкар на ринки і Північної Америки, і Китаю.

Раніше електричний гіперкар Lotus Evija показали на виробництві.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея концепта Lotus Esprit 2010 року:
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus
Фотограф: Lotus

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest