Suzuki Jimny дебютував в обмеженій комплектації 4Sport

Автор: Редакція | 30 Лип, 2022
Suzuki Jimny 4Sport

Обмежена комплектація 4Sport компактного Suzuki Jimny робить позашляховик ексклюзивною моделлю та підкреслює його пригодницьку сторону.

Компанія Suzuki представила нову і дуже цікаву лімітовану серію свого компактного позашляховика Jimny під назвою 4Sport. Версія має продемонструвати найбільш пригодницьку сторону моделі та, перш за все, пропонує ексклюзивність для водіїв, які продовжують обирати цей маленький автомобіль.

Новий Suzuki Jimny 4Sport не призначений для європейського ринку, а з’явиться поки лише в Бразилії, де боротиметься із іншими компактними позашляховиками, як Renault Duster і Jeep Renegade.

Дизайн

Suzuki Jimny 4Sport

Зображення ілюструють відмінні риси лімітованої серії 4Sport, які дозволяють їй швидко дистанціюватися від звичайного Jimny.

Комплектація оснащена шноркелем і багажником на даху, що дозволяє збільшити корисну вантажопідйомність. Крім того, крила ідеально поєднуються з нефарбованими бамперами.

Suzuki Jimny 4Sport

Кузов виконаний у сірому кольорі та прикрашений різними наклейками з написом 4×4 та 4Sport. Позашляховик оснащений 15-дюймовими чорними легкосплавними дисками з шинами Pirelli M/T.

Значною мірою ці зміни дозволяють покращити позашляхові характеристики Jimny у певних ситуаціях. Шини підвищують зчеплення, а шноркель дозволяє збільшити глибину переходу вбрід до 600 мм. Однак є й негативні сторони, оскільки зазначене спорядження негативно впливає на кути в’їзду (від 37º до 31º) і з’їзду (від 49º до 40º).

Інтер’єр

Suzuki Jimny 4Sport

Всередині нового Jimny 4Sport можна знайти відмінні деталі: вентиляційні отвори та ручка важеля коробки передач мають синій колір для створення контрасту з чорним, який є переважаючим відтінком.

Прямо під вентиляційним отвором пасажира додано табличку обмеженого випуску. На сидіннях, як спереду, так і ззаду, можна прочитати назву 4Sport і, окрім контрастного шва, вони також мають горизонтальну синю смугу.

Двигун

Suzuki Jimny 4Sport

Під капотом лімітованої серії 4Sport знаходиться знайомий атмосферний 1,5-літровий бензиновий двигун, що розвиває 108 к.с. і 138 Нм максимального крутного моменту. Мотор агрегований 4-ступеневою автоматичною коробкою передач і системою приводу 4×4 під назвою AllGrip.

Попередні замовлення на новинку в Бразилії вже приймаються, а ціна комплектації становить приблизно 34 345 євро. Виробництво буде обмежено 100 одиницями, і на даний момент Suzuki не планує пропонувати подібну версію на інших ринках.

Нещодавно 5-дверний Suzuki Jimny уявили на рендері, а до цього ця модель засвітилась на тестах.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest