Suzuki представить компактний кросовер Ignis в Україні

Автор: Роман Галімон | 10 Кві, 2020

Японська марка готується представити компактний кросовер Ignis з гібридною установкою в Україні вже цього року.

Як стало відомо Motorcar.com.ua, в Україні може прийти компактний кросовер Suzuki Ignis, який має здивувати своїми витратами пального, наявністю гібридної установки та ціною.

Модель, яка раніше була малолітражкою, у третьому поколінні стала компактним кросовером завдяки збільшенню кліренса та повному приводу.

На початку цього року модель отримала оновлену версію з м’якою гібридною установкою й саме ця версія може з’явитися в Україні.

В Україну вже завезено кілька екземплярів кросовера Ignis, але попередньої версії. Оновлена ж версія матиме гідридну систему SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki).

Система SHVS заряджає акумулятор автомобіля за рахунок енергії гальмування або при русі машини накатом, а потім витрачає її на живлення бортової електроніки. Також у наявності є функція старт/стоп, яка вимикає двигун на світлофорах і при інших зупинках.
Всі моделі для Європи мають однаковий 1,2-літровий атмосферний бензиновий агрегат на 90 к.с., який доповнюється механікою або варіатором AGS (швидше за все останній й буде приставлений в Україні).

І тут не варто плутати справжній Ignis японського збирання з тим, що випускається на спільному підприємстві Maruti Suzuki в Індії. Версія для Індії має дизельний варіант двигуна.

Ignis для Європи насамперед дуже екологічний і це теж одна з причин його появи на європейському ринку, де з 2021 року вступають в дію жорсткі норми викидів CO2, за перевищення яких виробник може отримати суворі штрафи. Це вже стало причиною згортання продажів кросовера Jimny.

Якщо говорити про Ignis, то базова комплектація з переднім приводом «викидає» трохи більше 100 г/км, а повнопривідна версія з «м’яким» гібридом й ще менше. Варто також знати, що гібридна версія з повним приводом в середньому споживатиме близько 4,7 л/100 км.

Поки невідомо скільки комплектацій Suzuki Ignis буде представлено в нашій країні, але повний привід може бути доступний для всіх версій кросовера, однак може бути й опцією.

За очікуваннями, Suzuki Ignis з’явиться в Україні влітку 2020 року. В Німеччині гібридну версію продають за ціною від 12 853 євро. Ціни в Україні теж обіцяють доступними.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Suzuki Ignis 2020 року:
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki Ignis 2019 року
Фотограф: Suzuki Ignis 2019 року
Фотограф: Suzuki Ignis 2019 року
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest