Tata почала приймати замовлення на електричний кросовер Nexon EV

Автор: Редакція | 24 Гру, 2019

Індійський компанія Tata почала збір попередніх замовлень на електричний кросовер Nexon EV.

Автомобіль ще не надійшов у продаж, але перші покупці мають отримати його у січні наступного року. Судячи з представлених фотографій, його дизайн не сильно відрізнятиметься від бензинової версії.

 Читайте також:

Судячи з фотографій, модель Tata Nexon EV відрізняється від версії з ДВЗ лише капотом, решіткою радіатора і переднім бампером.

Модель створена виключно для місцевого ринку незважаючи на те, що споживчий попит на автомобілі небюджетного класу досить скромний, не говорячи про електромобілі.

Відповідно до загальної моди в замовленні електрокарів, електричний кросовер Tata Nexon EV теж можна забронювати он-лайн.

За даними компанії, автомобіль оснащений безальтернативним електродвигуном, здатним розвинути до 129 к.с. і 245 Нм крутного моменту. В якості джерела живлення використовується акумуляторна батарея потужністю 30,2 кВт-год, яка забезпечить до 300 км пробігу за повного заряду. Привід обіцяють лише передній.

Через свої невеликі розміри: довжина – 3 995 мм, ширина – 1 811 мм, висота – 1 607 мм та колісна база 2498 мм, – кросовер буде змагатися в ринку субкомпактних позашляховиків.

Галерея Tata Nexon EV :
Фотограф: Tata
Фотограф: Tata
Фотограф: Tata
Фотограф: Tata
Фотограф: Tata
Фотограф: Tata
Фотограф: Tata
Фотограф: Tata
Фотограф: Tata
Фотограф: Tata

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest